
Všechno je možné
Milá Romanko, pamatuji si přesně ten zoufalý pocit, strach, bezmoc, úzkost… To všechno jsem cítila v září roku 2018. Několikrát jsem volala na krizovou linku, a přála si nebýt. Začínala mi nová etapa života a já jsem cítila, že to byl pořádný přešlap, a tentokrát nebyla cesta zpět. Spálila jsem mosty a začala žít s člověkem, který mi pěkně otevíral rány, které...








