Co o sobě ještě nevíte?

 • Nejmenší výseč ukazuje slabé místo
  Analýza vám ukáže, co vám brání ve šťastném životě. Koučovací program pak vybere nejaktuálnější témata, která právě řešíte. Tím pádem dostanete návod, na jakou oblast se zaměřit, aby se vám dařilo.
 • Healy posílá konkrétní frekvence
  Dle výsledků diagnostiky přesně vybere to, co nejvíce potřebujete doplnit a v dalších 30 minutách provede nápravu.
 • Konkrétní zaměření
  Pokud zadáte konkrétní cíl, například šťastný život, program Kouč vám ukáže oblasti, které vám brání toho dosáhnout. Počet působení si vyberte sami podle intuice.

Analýza na dálku

Přijde vám analýza čaker a aury, včetně témat, která v současné době řešíte. 

 • Jak fungují vaše čakry
  Dále přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí.
 • Healy navrhne harmonizaci
  Po domluvě spustíme frekvenční harmonizaci na dobu 30 minut. Když budete mít čas tyto frekvence vnímat, můžete cítit na svém těle, kde dochází k působení.
 • Diagnostiku máte k dispozici
  Všechny soubory v PDF putují na váš e-mail.

Přístroj Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Zařízení Healy je navrženo tak, aby vám ulevovalo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu i duševních onemocnění.

Použité technologie vycházejí z patentů Nikoly Tesly, a jsou využity společně s nejmodernějšími technologiemi a poznatky.

Anebo si zvolíte oblast k harmonizaci

Krása 

Cílem zařízení je podpořit vnější i vnitřní krásu...

Fitness

Healy pomáhá s dosažením sportovních cílů...

Bioenergetická rovnováha

Zařízení vyvažuje poruchy energetického pole...

Posun vědomí 

Energetická detoxikace a práce s energetickou hlavní příčinou...

Spánek

Se zařízením Healy dosáhneme vydatnějšího odpočinku a zdravějšího spánku.

Učení

Aplikace pomáhá se soustředěním, když je potřeba...

Práce 

Healy pomáhá s odolností proti stresu a posiluje relaxaci...

Ochranný program

Použití Healy aplikací umí harmonizovat negativní vlivy v bioenergetické oblasti...

Kůži 

Speciální aplikace podporují regeneraci kůže...

Duševní rovnováha

Aplikace pomáhá nastavit rovnováhu bioenergetického pole emocí a mysli...

Čakry

Healy pomáhá harmonizovat energetická centra...

Meridiány

Healy pomáhá vylepšit tok životní energie...

Věda a Healy

Vědci zaměřující se na zdraví buněk dr. Robert O. Becker a dr. Bjorn Nordenstrom, někdejší prezident Nobelova výboru, přišli na to, že mnohá chronická nebo akutní onemocnění vznikají v důsledku poklesu napětí buněčné membrány.

Podle jejich výzkumu je člověk zdravý jen případě, že jsou zdravé jejich buňky, a pokud jsou tyto buňky schopné vzájemné komunikace.

Zdraví buňky lze tedy stanovit na základě jednoho jednoduchého parametru: napětí buněčné membrány. Podle modelu napětí buněčné membrány buňka v ideálním případě vykazuje napětí -70 mV, tj. dost energie na existenci a komunikaci s ostatními buňkami.

V případě onemocnění tato hodnota klesne na -50 mV. Při hodnotě -40 mV se může dostavit bolest a zánět. Podle Beckera a Nordenstroma je hodnota -15 mV mezní hranicí, při níž může dojít k mutaci buňky na nádorovou buňku.

Ideální čas na poznání příčiny, co říkáte? Už jste určitě slyšeli, že všechno co se nám v životě děje, má svoji příčinu. Jaké by to bylo - řešit problémy s nadhledem, aniž by se nás dotýkaly a byly spojené s dalšími nepříjemnými stavy? Zkrátit si dobu léčení z běžných týdnů a měsíců na několik dnů?

Rozbor čaker

Diagnostika biopole

Zdravotní úleva

Psychologický náhled

Diagnostika meridiánů

Diagnostika čaker

Hledání příčiny

Bachovy esence

Dálkové působení

Diagnostika

Působení Healy

Analýza aury

Jak funguje Healy  

Přístroj je novinkou a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, mikroproudů a vibrací.

Je špičkou v oblasti diagnostiky a léčby pomocí kvantového přenosu, frekvencí a mikroproudů. 

Analyzuje v informačním poli hlubší příčiny onemocnění a řeší je přímo v informačním poli.

Optimalizace informačního pole zahrnuje všechny oblasti života - duchovní, energetickou, tělesnou.

Zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací.

V případě zájmu o přístroj samotný mě neváhejte kontaktovat. Případně se můžete zaregistrovat a následně vám pomohu s výběrem.  

Reference klientů

Dobrý den, chtěla jsem se ozvat dřív, ale… Po frekvencích se cítím výborně. Chtěla jsem poprosit, jestli je možné si ještě další 3 léčení připlatit a pokračovat. Mám podstatně víc energie a když to řeknu obecně , jako by mě to vrací do života. Mám čistější hlavu, líp se mi soustředí sama na sebe. Vím že musím najít novou cestu , ale celou dobu jsem v žádné příležitosti necítila že je to to pravé pro mě…Teď zase plánuju a prožívám nadšení z maličkostí, jako jsem byla u sebe zvyklá… vím že to možná divně popisuju, ale nevím jak to jinak vyjádřit pro mě je to moc důležitá změna. Moc děkuji…
I.Z
Dobrý den Romano, včera jsem po 13h začal vnímat změnu tlaku a pískání v uších. Zvláštní bylo, že mě brnělo v celých nohách, na levé ruce od prstů až po loket, a na pravé pouze prsty. 😀 Cítím se ale od té doby více v klidu, stabilnější, v noci jsem lépe spal a míň pil. 😉 Mělo by se tohle léčení vícekrát opakovat? Nebo mohli bychom se nyní zaměřit na ta křeče celého těla, a cévní a žilní systém? Jak jste na tom s volnými termíny? Jinak babička nám zase ožila a už slyší. Už pobíhá po zahradě, a dokonce si sama vynesla těžký pytel s trávou do kontejneru, který má kousek od domu :-D:-D:-D takže dnes přidáme tu stabylitu a také jí vyšly dva programy na svaly. 😉
T.P
Hezký den, mamka moc děkuje za včerejší působení. Bolel ji zub, ale pak se to uklidnilo, tak se domníváme, že k tomu přispěly právě vibrace, které jste poslala. Dnes byla mamka u doktorky, aby zhodnotila výsledky vyšetření a cukr, cholesterol, činnost ledvin má prý podle laboratorních výsledků v pořádku. Jsem přesvědčená, že jí k tomu velkou měrou dopomohlo právě Vaše působení Healy. Jediné, co se paní doktorce nelíbilo, je srdeční arytmie a také to, že hodně zhubla. Chtěla jsem se zeptat, kdy byste měla zase čas na další působení.
S.P
Dobrý den Romano, tak po prvním léčení to bylo lepší, a po druhém zase horší 😀 Včera večer jsem začal cítit silný tlak v hlavě, který se rozjel v docela slušnou migrénu, a dnes odpoledne jsem si zdřímnul, a po probuzení byly křeče v celém těle daleko silnější, než obvykle. Řekl bych, že mezi léčeními budeme dělat větší rozestupy. 😉 Frekvence na křeče a cévní/žilní systém bych tedy do třetice nechal až na pondělí 16.8. ve 13h, pokud vám to vyhovuje, a dále bychom udělali diagnostiku Healy, a zbytek léčení dodělali podle ní, třeba v intervalu 2x týdně. ...co ale musím říct, že za poslední dny vnímám, že se mi dost hodně vytratily ranní bolesti ramen a paží (když na nich ležím), a zablokovanost páteře. 😉
T.
Byl to zajímavý zážitek, Poznala jsem, když působení začalo a nastavila jsem si budíka na konec, ale poznala jsem to sama. Něco se fakt děje, vnímám zlepšení na žílách. Už mi v teple nohy tolik neotékají. A taky jsem začala mít chuť na jiné potraviny, dělá mi radost zelenina, takže to může být spojené, protožee jsem zhubla. A také jsem omezila maso. Děkuji a těším se na další působení. Pro jistotu posílám i fotku nohou, abyste viděla, že je to lepší.
R.F
Dobrý večer, tak jsem včera dle pokynů lehla do pelíšku a pozorovala své tělo. Hned jsem začala cítit energii v rukách a nohách. Také mi chvilku brněl horní ret, občas nadskočila nějaká část těla nebo se objevilo píchání v místech, kde jsem měla poslední dobou bolesti. Ve druhé polovině léčení jsem začala od chodidel směrem nahoru cítit takové vlny energie, které přicházeli jedna za druhou a bylo to tak silné, že jsem myslela, že to nevydržím a změním polohu z lehu na zádech třeba na bok. Musela jsem se kouknout na hodiny, kolik času zbývá, zda to zvládnu. zbývalo 10 minut, tak jsem to nakonec vydržela. Ale bylo to cítit opravdu silně. Jsem zvědavá, jaké změny nastanou. Už dnes večer mi přijde, že mě o něco méně píchá pod žebry, což je úžasné. Děkuji.
P.K
Děkujeme Vám za působení, mamka cítila po celém těle mravenčení a jakoby píchání jehliček. Něco se zkrátka dělo, tak to ohodnotila... 🙂
E.S
Krásné ráno, Romanko dneska jsem cítila energii do čelisti, uší, hlavy. Jsem zvědavá, jak bude reagovat štítná žláza. Mohl by příště přístroj působit na hubnutí, klouby, karmické zátěže? Odpověď: Ano nastavíme vhodný program. Další reference: Omlouvám se, že píšu tak pozdě, ale musím nyní než na to zapomenu. Dlouho jsem tápala, jak je možné, že jsem najednou o 1kg lehčí, když se hubnutí o dovolené nějak zaseklo. A tak jsem přišla na to, že to bude tím programem. Mám z toho velkou radost. Douvám, že to bude fungovat i nadále...
Jaruška M.
Ještě jednou přeji krásný večer a děkuji Vám za působení. Dnes jsme udělaly s mamkou pokus a na chvíli jsme se během působení chytily za ruce. Mamka říkala, že cítila brnění na hřbetech rukou, které postupovalo až k loktům, a obě dvě jsme po chvíli vnímaly velké teplo v dlaních... Jinak přítel mi řekl, že má pocit, jako by se mu trochu rozjasnila mysl. 🍀 Děkujeme za léčivé vibrace a přejeme Vám klidný večer
S.P
Zdravím Romanko.Právě jsem se vrátila, byla jsem na kontrole štítné žlázy.Pan doktor říkal, že je to stejné. Ale stejné jsou jen uzlíky.TSH minule 5,8mlU/l a tgl 283ug/l a dnesTSH 0,16lU/l a tgl164ug/l.Ale sono nález se nemění.Ale pan doktor moc nekomunikuje. To jsem si vyčetla z papíru. A co včera večer? Děkuji Romanko za vše a přeji hezký den.
J.
Dobrý den Romano, musím říct, že to minulé léčení bylo fakt super na ten opěrný a pohybový systém + ty meridiány. Bolesti, co jsem míval, vymizeli už asi tak na 70%! 😉 Zítra bychom dali zase ten opěrný a pohybový systém + zlatý cyklus. Z toho papíru, co jste mi ofotila, vidím, že je doba působení necelou hodinu... Na kyvadle mi vyšlo, abych to rozdělil, takže bychom dali zítra půlku, a zbytek nechali na pondělí, takže zase půlhodinové působení. Může být? 😀 Jinak se cítím stále lépe a lépe, a taky pozoruji, že už se mi taky více aktivovaly některé svaly, i některé šlachy už se více natahují... Také se mi zlepšila výslovnost, protože už ty svaly na ústech nejsou tak zatuhlé. 😉 Děkuji ♥
Tomáš Piterák
Dobrý den Romano, píši zpětnou vazbu na Healy. Měla jsem na zkoušku jen jedno hodinové působení a musím říct, že se tato chytrá krabička určitě trefila do míst, kde vázne energie a co je potřeba přeléčit. Léčení bylo krásně cítit, první půl hodinu mi jen brněly ruce a nohy a občas mě píchno v místě, kde jsem měla problémy, ve druhé půlhodině chodily opravdu silné vlny energie, které jsem sotva zvládala, takže až si příště budu kupovat, určitě to rozdělím po půl hodinkách. Ale už druhý den jsem si všimla, že píchání v hrudníku a oblasti zaludku, žlučníku a slinivky, které jsem měla, určitě tak o 50% ustoupilo a stav je už měsíc neměnný, takže se píchání nevrátilo k původní intenzitě. Je to opravdu úžasné a těším se na další. Děkuji
Pavla
Dobrý den p Romano, výborné léčení Healy, při léčení jsem viděla zlaté andilky, velký klid, černé, špatné odcházelo, děkuji moc 😍
V.H
Milá paní Romanko, jsem nadšená z přístroje Healy a z toho, co ta věcička umí. Pracuji na sobě už asi 20 let, prošla jsem spousty čištění a duchovních praktik, jsem člověk, který se hodně zabývá samoléčením, a věřím v sílu energie. V přístroji Healy jsou jakoby uloženy všechny tyto znalosti, a navíc vám dokáže okamžitě pomoci. Přesně jste mi vytipovala všechno, kde mě bota tlačí. A můžu říct, že se cítím mnohem zdravější a energeticky v rovnováze, než když jsme začaly. Celé mé tělo se postupně uvolňuje, tlusté střevo pracuje pravidelně, různé bolesti, které jsem pociťovala na těle, mě opouštějí. Patří Vám obrovské díky a už se těším na další pokračování.
K.V
Paní Romano, ledy se hnuly - spala jsem! Nebylo to tak jednoduché, jak píši, ale pohlo se to! Ty energie jsou neuvěřitelné! Je ale fakt, že se sama také moc snažím. Těch zátěží tam je ale více...nepůjde to vše hned - vím. Teď mě trápí ta kolena, potřebuji, aby se zase vzpamatovala a mohla bych se více hýbat. Večer zase napíši. Dále na sobě pracuji! Chtělo to jít na Healy k Vám dříve - signály jsem dostávala, no nevyslyšela,...ale vše má jistě svůj důvod. Moc Vás zdravím! 💜 Š.
Šárka
Paní Matyášová, díky za zaslané energie i analýzu. Cítila jsem hutné koncentrované energie na břichu a hlavně na krku. Doteď mám jakýsi energetický obvaz na krku. Celé dopoledne jsem cítila kolem těla obal silné energie a cítila jsem klid. Před pátečním laděním ještě napíši. Děkuji moc a zdravím
Monika B.
wow teda mám to super celkom 🤗🙂. A so sakralnou čakrou je to trefa do čierneho, to presne som dnes/včera riešila. Všetky mám vyše 80 to je úplne super veď som poctivo čistila 😁. Ďakujem vám ❤️
Katarina
Dobrý den, děkuji moc. Cítím se o dost lépe než před týdnem. Nejen díky Healy, ale na velký podíl. Krásný den, možná se ozvu kvůli synovi. Lenka P.
Lenka P.

Jak na to...

 1. Nejprve vyberte dobu působení a provedete platbu. Přijde vám potvrzení o zaplacení. 
 2. Na e-mail vám přijde požadavek na odeslání fotografie, celého jména, data i místa narození.
 3. Zavolám vám a domluvíme termín i vhodnou terapii. 
 4. V tomto čase můžete sledovat vliv frekvencí podobně jako u Rekonektivního léčení. Rozdíl je v tom, že se zaměřujeme na konkrétní problém či oblast ve vašem životě, kdežto Rekonektivní léčení zařídí komplexní působení. 

Vpravo zvolte CZK nebo EUR.