Zajímavé potvrzení

Když se ve dveřích objevila paní, která byla před dvěma lety na Znovu-napojení, byla jsem opravdu zvědavá, co nám ukáže proměření na přístroji GDV. 

Paní právě prochází velmi složitým obdobím, a tak jsme mohly probrat vše, co se od tohoto procesu stalo. Nejprve měla pocit, že se jí prostě nedaří, ale když jsme se na její příběh podívaly z mnoha úhlů, bylo jasné, že se muselo něco stát, aby mohla jít v životě dál. 

Začíná směřovat veškeré kroky k tomu, aby nemusela lhát a žila v upřímnosti i sama před sebou. Už ji nebaví žít něco jenom na půl. Předstírat, že je vše v pořádku, a tak z této potřeby vznikla současná nepříjemná situace. Pokládá si otázku, zda by se mohlo ještě něco vrátit, ale sama si odpovídá, že za těchto podmínek už ne. Musí se prostě něco změnit, aby mohla udělat krok dopředu. 

A teď k tomu zajímavému. Provedly jsme proměření na přístroji GDV a bylo velmi zajímavé, že její orgány měly dostatek energie, její tělo výborně zvládá veškerý stres, který v současné době prožívá. Čakry má také krásně funkční a srovnané. Což znamená, že veškeré další situace bude dobře zvládat. Je napojená na intuici, dokáže se skvěle vyjadřovat a nápady, které přijdou, povedou k budoucímu spokojenějšímu životu. Srdeční čakra také ukazovala, že ví, co chce. První čakra rovněž ukázala, že je materiálně dobře zajištěná a bude se jí dařit i ve finanční oblasti. 

Pokud by v našem životě nepřicházely náročnější situace, neuvědomovali bychom si, že právě teď žijeme hezký život. Ale pokud jsme energeticky v harmonii, dokážeme se na nepříjemnou situaci dívat i jinak a zvládneme ji mnohem lépe, než kdybychom byli energeticky rozhození. Když jsou čakry málo funkční a rozházené, nejsme schopni nalézt řešení, nemáme chuť cokoliv měnit a raději setrváváme v nespokojenosti anebo řešení vidíme až za několik dní, když už jsme se zachovali tak, jak bychom bývali nechtěli. 

Co to tedy znamená? Potvrdilo se, že po Znovu-napojení můžete prožívat nepříjemné situace, které však nepřijdou dříve, než budete dostatečně silní, abyste celou situaci zvládli. Pokud dlouhodobě žijete v něčem, co vám v podstatě nevyhovuje, ale vy nevidíte cestu, jak z toho ven, může se klidně stát, že nastane něco nepříjemného, co vám otevře oči. Ale přijde to až v momentě, kdy to zvládnete. Donutí vás to jednat a jít dopředu, i když mozek bude chtít cestu zpět, protože je to pohodlnější. Výhodou je, že budete vnitřně tak silní, že si s tím budete schopni poradit. 

Když vaše orgány nejsou ve stresu, je to potvrzení, že v budoucnosti nebudete muset řešit nemoci, které jsou způsobené špatným fungováním orgánů vyvolaným stresem. V dnešní době vědí snad už všichni, že život v dlouhodobé nespokojenosti a stresu se časem projeví v podobě různých těžkých nemocí. 

Paní si ještě navýšila vibraci Rekonektivním léčením. Už při minulém působení měla zajímavé vjemy a věci dostaly spád. Dost situací se vyřešilo tak nějak samo a hodně věcí pochopila. Po tomto RL se jí udělalo ihned mnohem lépe a cítila se i psychicky dobře. Dokonce odcházela s úsměvem. 

Co bylo ještě zajímavé? Paní se věnuje také duchovním věcem a zjistila, že jakmile se jí vibrační rovina snížila, přestalo se jí dařit i s tímto pracovat. To potvrzuje hodně lidí, kteří pak nemají energii, nefungují jim karty, kyvadla ani intuice.  Nevidí, když dělají krok mimo svůj záměr. Proto je dobré navyšovat vibraci, ať už si najdete jakoukoliv techniku, která vám vyhovuje.