Nepovedená meditace

romana matyášová

Nevím, jak se to mohlo stát, ale možná máte stejnou zkušenost. Provádím různé druhy meditací, ale tahle byla jiná. Nejdříve jsem nepociťovala nic špatného, začátek vypadal jako každá jiná meditace, a proto jsem se do meditace zcela ponořila. Avšak velmi rychle jsem ztratila kontrolu nad svým tělem. Když jsem si uvědomila, že je něco jinak, bylo už pozdě. Tělo se nedalo ovládat a jako bych ztrácela veškerou sílu. Chtěla jsem se probrat, ale nešlo to. Neměla jsem sílu otevřít oči ani vstát. Zcela paralyzovaná jsem dokázala vstát až za 3 hodiny, a to kompletně vyčerpaná. Tělo bylo silně rozhozené a já jsem cítila spíš vztek než klid. 

Co to je? 

Vůbec nic mě nebavilo a špatně fungoval i mozek. Připadala jsem si jako zpomalený film. Žádné zajímavé nápady a bezdůvodný vztek. Sedla jsem si a přemýšlela, co jsem udělala špatně. V čem byla tato meditace jiná? A pak mě napadlo, že bych si mohla proměřit čakry. Schválně, co na to řekne technika. 

Energetická centra po proměření GDV přístrojem nebyla v pořádku (viz obrázek č. 1). Moje tělesná energie spadla až na minimální hodnoty. Čakry byly málo funkční a rozházené. Vnímala jsem, jak se mi chvěje břicho, a bylo mi až špatně fyzicky. Bez nálady a bezdůvodně naštvaná jsem přemýšlela, co s tím. Běžně mi stačí použít léčení a jsem zase v pohodě, ale z nějakého důvodu mě to nenapadlo. 

Měřeno GDV

Něco mi odčerpalo hodně energie. 

Reakce těla byly zpomalené a neměla jsem chuť vůbec nic dělat. V podstatě takovou nechuť jsem nezažila za posledních 5 let ani jednou – asi od doby, co jsem prošla Znovu-napojením. Sice člověk řeší nepříjemné situace, ale ne s takovým odporem. Přemýšlela jsem pořád, proč se to stalo? Co jsem udělala jinak? Možná to přišlo, abych si otestovala svůj nový návod na harmonizaci čaker, který nosím v hlavě už několik měsíců. Doposud to bývala nuda, neboť moje čakry jsou vždy na středu a velké. (obrázek č. 2)

A tak jsem šla vyzkoušet návod.

Cvičení mi zabralo asi 3 minuty, ale jak jsem byla rozhozená, tak jsem návod trochu popletla. Je to paradoxní, ale tělo i mozek vážně fungovaly jinak než obvykle. 

Ano, můžeme si své čakry v klidu domova opravovat sami bez cizí pomoci a jde to rychle. Tedy není třeba si vyčleňovat hodiny nebo vyhledávat cizí pomoc. Vážně zajímavé bylo pozorovat, jak jsem se po opravě první čakry ihned začala cítit lépe. U třetí jsem měla pocit, jako bych vyrostla a začala i lépe vidět, obrysy dostaly jasnější tvary. Podvědomé reakce se začaly měnit. Už jsem měla chuť jít ven a něco dělat. Po kompletním dokončení jsem se už cítila zase plná elánu a energie. 

Co bylo vážně nejzajímavější? 

Stav orgánů. Vše, co jsem cítila, se objevilo také na monitoru. Před harmonizací jsem vnímala únavu a bolest očí, tíhu na hrudi, nervozitu a vztek, ale po harmonizaci se i v tabulkách ukázalo, že se stav změnil. Tělesná energie se navýšila o několik tisíc jednotek. Což z návodu dělá jeden z nejlepších a nejspolehlivějších i přes jeho neuvěřitelnou jednoduchost. To byl možná důvod, proč se mi meditace nepovedla: abych mohla konečně dokončit a pustit do světa další návod, jak si můžete čakry srovnat sami bez cizí pomoci. Vlastní prožitky jsou tím nejlepším doporučením. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že to, jak se cítíme, je odrazem toho, jak fungují orgány anebo naopak. 

Co bude nejtěžší? 

Vzpomenout si, že máte návod a že ho právě teď, když v práci nebo ve vztahu řešíte nepříjemnou situaci, můžete použít k tomu, aby vás napadalo lepší řešení situace anebo abyste se ihned začali cítit lépe. Z toho důvodu je dobré si na lístek napsat: Použij návod na harmonizaci těla!

Napište si jich několik a jeden dejte do skříně, druhý k pracovní ploše, jeden do kapsy, další do kabelky a na mobil si nastavte upomínku. Udělejte si klidně harmonizaci preventivně. 

Dále vám budou dva měsíce chodit e-maily s různými tipy, jak tento návod uplatnit v běžném životě. A mnoho dalších návodů. Naučíte se energeticky programovat budoucnost a ovlivňovat prostředí ve kterém se nacházíte. Téma stále doplňuji a reaguji na požadavky klientů, kteří si kurz již zakoupili.

Co dodat, nejcennější návody jsou takové, kde si můžete pomoct sami. A je příjemné, když mozek funguje lépe a ty správné nápady přicházejí ve správný čas.


Neváhejte a pojďte do toho…