Healy STRES 

Chtěla bych vás seznámit s programem, který byl navržen tak, aby pomohl v napjatých emocionálních situacích.

Nastavuje rovnováhu při prožívání takových stresujících situací, jako je rozpad partnerství, ztráta blízkého člověka, ale týká se i stresu z očkování či případných strachů z války.

Účelem programu je snížit stres, který pochází z pocitu zátěže různými obavami. V nedávných studiích, kterých se účastnilo 300 dobrovolníků, se ukázalo, že u všech došlo ke zlepšení psychické pohody, což je zvláště významné. 

Po dobu 14 dnů vám každé ráno zapnu program, který působí na dálku a bude harmonizovat vaše tělo. Po dobu několika minut se bude harmonizovat vaše biopole.

A co byste měli dělat vy? Jenom sledovat, jak se budete v těchto dnech cítit, jaký vám to přinese užitek a míru zklidnění. Když jsme v harmonii, přichází k nám lepší myšlenky a nápady, a protože sama procházím velmi zátěžovou situací, dobře vím, co pár minut harmonizace dokáže za divy.

Začínají vám chodit lepší myšlenky.

Místo stresové myšlenky, která se mi pravidelně každé ráno vkrádala do hlavy (Co teď budeš dělat sama po tolika letech ve vztahu?), se najednou objeví naděje a radost z toho, že teď budu dělat to, co jsem si před tím nedovolila.

Náhody způsobí, že otevřete článek a v něm se nachází přesně ta informace, kterou nyní potřebujete slyšet, a vůbec vše se hodně urychluje. Nemusíte se 3 měsíce trápit, i když víte, že nemáte šanci situaci změnit. Přichází síla a lehkost jednat. 

Co se ještě dozvíte? 

  • Jak fungují vaše čakry
    Dále přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí.
  • Healy navrhne harmonizaci
    Spustíme frekvenční harmonizaci po dobu pár minut každý den v délce 14 dní.
  • Diagnostiku máte k dispozici
    Všechny soubory v PDF putují na váš e-mail.

Přístroj Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Zařízení Healy je navrženo tak, aby vám ulevovalo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu i duševních onemocnění.

Použité technologie vycházejí z patentů Nikoly Tesly, a jsou využity společně s nejmodernějšími technologiemi a poznatky.

Jak funguje Healy  

Přístroj je novinkou a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, mikroproudů a vibrací.

Je špičkou v oblasti diagnostiky a léčby pomocí kvantového přenosu, frekvencí a mikroproudů. 

Analyzuje v informačním poli hlubší příčiny onemocnění a řeší je přímo v informačním poli.

Optimalizace informačního pole zahrnuje všechny oblasti života - duchovní, energetickou, tělesnou.

Zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací.

V případě zájmu o přístroj samotný se registrujte. Neváhejte mě kontaktovat pomohu vám s výběrem. 

Reference klientů

Dobrý den, chtěla jsem se ozvat dřív, ale… Po frekvencích se cítím výborně. Chtěla jsem poprosit, jestli je možné si ještě další 3 léčení připlatit a pokračovat. Mám podstatně víc energie a když to řeknu obecně , jako by mě to vrací do života. Mám čistější hlavu, líp se mi soustředí sama na sebe. Vím že musím najít novou cestu , ale celou dobu jsem v žádné příležitosti necítila že je to to pravé pro mě…Teď zase plánuju a prožívám nadšení z maličkostí, jako jsem byla u sebe zvyklá… vím že to možná divně popisuju, ale nevím jak to jinak vyjádřit pro mě je to moc důležitá změna. Moc děkuji…
I.Z
Dobrý den Romano, včera jsem po 13h začal vnímat změnu tlaku a pískání v uších. Zvláštní bylo, že mě brnělo v celých nohách, na levé ruce od prstů až po loket, a na pravé pouze prsty. 😀 Cítím se ale od té doby více v klidu, stabilnější, v noci jsem lépe spal a míň pil. 😉 Mělo by se tohle léčení vícekrát opakovat? Nebo mohli bychom se nyní zaměřit na ta křeče celého těla, a cévní a žilní systém? Jak jste na tom s volnými termíny?
T.P
Hezký den, mamka moc děkuje za včerejší působení. Bolel ji zub, ale pak se to uklidnilo, tak se domníváme, že k tomu přispěly právě vibrace, které jste poslala. Dnes byla mamka u doktorky, aby zhodnotila výsledky vyšetření a cukr, cholesterol, činnost ledvin má prý podle laboratorních výsledků v pořádku. Jsem přesvědčená, že jí k tomu velkou měrou dopomohlo právě Vaše působení Healy. Jediné, co se paní doktorce nelíbilo, je srdeční arytmie a také to, že hodně zhubla. Chtěla jsem se zeptat, kdy byste měla zase čas na další působení.
S.P
Dobrý den Romano, tak po prvním léčení to bylo lepší, a po druhém zase horší 😀 Včera večer jsem začal cítit silný tlak v hlavě, který se rozjel v docela slušnou migrénu, a dnes odpoledne jsem si zdřímnul, a po probuzení byly křeče v celém těle daleko silnější, než obvykle. Řekl bych, že mezi léčeními budeme dělat větší rozestupy. 😉 Frekvence na křeče a cévní/žilní systém bych tedy do třetice nechal až na pondělí 16.8. ve 13h, pokud vám to vyhovuje, a dále bychom udělali diagnostiku Healy, a zbytek léčení dodělali podle ní, třeba v intervalu 2x týdně. ...co ale musím říct, že za poslední dny vnímám, že se mi dost hodně vytratily ranní bolesti ramen a paží (když na nich ležím), a zablokovanost páteře. 😉
T.
Byl to zajímavý zážitek, Poznala jsem, když působení začalo a nastavila jsem si budíka na konec, ale poznala jsem to sama. Něco se fakt děje, vnímám zlepšení na žílách. Už mi v teple nohy tolik neotékají. A taky jsem začala mít chuť na jiné potraviny, dělá mi radost zelenina, takže to může být spojené, protožee jsem zhubla. A také jsem omezila maso. Děkuji a těším se na další působení. Pro jistotu posílám i fotku nohou, abyste viděla, že je to lepší.
R.F
Dobrý večer, tak jsem včera dle pokynů lehla do pelíšku a pozorovala své tělo. Hned jsem začala cítit energii v rukách a nohách. Také mi chvilku brněl horní ret, občas nadskočila nějaká část těla nebo se objevilo píchání v místech, kde jsem měla poslední dobou bolesti. Ve druhé polovině léčení jsem začala od chodidel směrem nahoru cítit takové vlny energie, které přicházeli jedna za druhou a bylo to tak silné, že jsem myslela, že to nevydržím a změním polohu z lehu na zádech třeba na bok. Musela jsem se kouknout na hodiny, kolik času zbývá, zda to zvládnu. zbývalo 10 minut, tak jsem to nakonec vydržela. Ale bylo to cítit opravdu silně. Jsem zvědavá, jaké změny nastanou. Už dnes večer mi přijde, že mě o něco méně píchá pod žebry, což je úžasné. Děkuji.
P.K
Děkujeme Vám za působení, mamka cítila po celém těle mravenčení a jakoby píchání jehliček. Něco se zkrátka dělo, tak to ohodnotila... 🙂
E.S
Krásné ráno, Romanko dneska jsem cítila energii do čelisti, uší, hlavy. Jsem zvědavá, jak bude reagovat štítná žláza. Mohl by příště přístroj působit na hubnutí, klouby, karmické zátěže? Odpověď: Ano nastavíme vhodný program. Další reference: Omlouvám se, že píšu tak pozdě, ale musím nyní než na to zapomenu. Dlouho jsem tápala, jak je možné, že jsem najednou o 1kg lehčí, když se hubnutí o dovolené nějak zaseklo. A tak jsem přišla na to, že to bude tím programem. Mám z toho velkou radost. Douvám, že to bude fungovat i nadále...
Jaruška M.
Ještě jednou přeji krásný večer a děkuji Vám za působení. Dnes jsme udělaly s mamkou pokus a na chvíli jsme se během působení chytily za ruce. Mamka říkala, že cítila brnění na hřbetech rukou, které postupovalo až k loktům, a obě dvě jsme po chvíli vnímaly velké teplo v dlaních... Jinak přítel mi řekl, že má pocit, jako by se mu trochu rozjasnila mysl. 🍀 Děkujeme za léčivé vibrace a přejeme Vám klidný večer
S.P
Zdravím Romanko.Právě jsem se vrátila, byla jsem na kontrole štítné žlázy.Pan doktor říkal, že je to stejné. Ale stejné jsou jen uzlíky.TSH minule 5,8mlU/l a tgl 283ug/l a dnesTSH 0,16lU/l a tgl164ug/l.Ale sono nález se nemění.Ale pan doktor moc nekomunikuje. To jsem si vyčetla z papíru. A co včera večer? Děkuji Romanko za vše a přeji hezký den.
J.
Dobrý den Romano, musím říct, že to minulé léčení bylo fakt super na ten opěrný a pohybový systém + ty meridiány. Bolesti, co jsem míval, vymizeli už asi tak na 70%! 😉 Zítra bychom dali zase ten opěrný a pohybový systém + zlatý cyklus. Z toho papíru, co jste mi ofotila, vidím, že je doba působení necelou hodinu... Na kyvadle mi vyšlo, abych to rozdělil, takže bychom dali zítra půlku, a zbytek nechali na pondělí, takže zase půlhodinové působení. Může být? 😀 Jinak se cítím stále lépe a lépe, a taky pozoruji, že už se mi taky více aktivovaly některé svaly, i některé šlachy už se více natahují... Také se mi zlepšila výslovnost, protože už ty svaly na ústech nejsou tak zatuhlé. 😉 Děkuji ♥
Tomáš Piterák
Dobrý den Romano, píši zpětnou vazbu na Healy. Měla jsem na zkoušku jen jedno hodinové působení a musím říct, že se tato chytrá krabička určitě trefila do míst, kde vázne energie a co je potřeba přeléčit. Léčení bylo krásně cítit, první půl hodinu mi jen brněly ruce a nohy a občas mě píchno v místě, kde jsem měla problémy, ve druhé půlhodině chodily opravdu silné vlny energie, které jsem sotva zvládala, takže až si příště budu kupovat, určitě to rozdělím po půl hodinkách. Ale už druhý den jsem si všimla, že píchání v hrudníku a oblasti zaludku, žlučníku a slinivky, které jsem měla, určitě tak o 50% ustoupilo a stav je už měsíc neměnný, takže se píchání nevrátilo k původní intenzitě. Je to opravdu úžasné a těším se na další. Děkuji
Pavla
Dobrý den p Romano, výborné léčení Healy, při léčení jsem viděla zlaté andilky, velký klid, černé, špatné odcházelo, děkuji moc 😍
V.H
Milá paní Romanko, jsem nadšená z přístroje Healy a z toho, co ta věcička umí. Pracuji na sobě už asi 20 let, prošla jsem spousty čištění a duchovních praktik, jsem člověk, který se hodně zabývá samoléčením, a věřím v sílu energie. V přístroji Healy jsou jakoby uloženy všechny tyto znalosti, a navíc vám dokáže okamžitě pomoci. Přesně jste mi vytipovala všechno, kde mě bota tlačí. A můžu říct, že se cítím mnohem zdravější a energeticky v rovnováze, než když jsme začaly. Celé mé tělo se postupně uvolňuje, tlusté střevo pracuje pravidelně, různé bolesti, které jsem pociťovala na těle, mě opouštějí. Patří Vám obrovské díky a už se těším na další pokračování.
K.V

Na e-mail vám přijde požadavek na odeslání fotografie, celého jména, data i místa narození.