Něco málo o mně

Pokud bych se měla blíže charakterizovat, jsem spíše pragmatička, technicky založená a manuálně zručná s citem pro harmonii a detail.

I přesto, že jsem pragmatik tělem i duší, jsem si dala šanci seznámit se s alternativní medicínou a s uměním pracovat s energiemi.

Vše jsem si ověřila na vlastní kůži a teorie byla podpořena hmatatelnými a viditelnými výsledky, metodě rekonektivního a reintegračního léčení jsem zcela propadla.

Jak vše začalo?

Před časem jsem pocítila silnou potřebu něco v mém životě změnit. Protože jsem se o metodě The Reconnection (Znovu-napojení)  již něco málo dozvěděla z internetu a knížek, domluvila jsem si schůzku s praktikem. 

Bála jsem se
Objednala jsem se na Znovu-napojení , zaplatila požadovanou částku a se smíšenými pocity očekávala datum schůzky. Ve stanovený den jsem přijela se značným předstihem, což se ukázalo jako velice neprozíravé, protože jsem měla čas vymyslet spoustu důvodů, proč žádnou metodu nepodstupovat. Říkala jsem si: „Jdeš do bytu cizího člověka, vyhodíš tolik peněz, co když to nebude fungovat, co když se ti něco stane nebo nebudeš nic cítit?“

A druhá polovina mého já říkala: „Za zkoušku nic nedáš, nezabývej se těmi financemi a prostě to zkus! Došla jsi až sem, tak jdi do toho! JAK SI CHCEŠ ZMĚNIT ŽIVOT, když to teď vzdáš?“

Vešla jsem do místnosti a okamžitě jsem pocítila zvláštní klid. Spolu s praktikem jsme vyplnili požadované dokumenty s mými i jeho kontakty a já je podepsala na důkaz porozumění a souhlasu se zpracováním údajů. Dále v nich bylo napsáno, že metodu podstupuji dobrovolně po zralé úvaze a že on mi nic nezaručuje a že já jsem si sama zodpovědná za své zdraví.

A zase ten strach: „Co to má znamenat? Co když to na mě bude mít negativní účinky? Co se mnou bude dělat?“ Pán mě ale uklidnil, že bych byla jediná z těch statisíců lidí, kteří léčení na celém světě podstoupili, na koho by mělo léčení negativní vliv. A podpis těch dokumentů, vyžaduje zákon.

Tato metoda je naprosto bezpečná, je zdokumentovaná odborníky a v některých zemích ji dokonce hradí pojišťovny. Dobře, jsem rozhodnutá, poslední obavy odpadly. Asi v místnosti byla nějaká pozitivní energie, ale cítila jsem se v bezpečí a spokojená. Položila jsem se na lehátko, zavřela oči a čekala, co se bude dít.

Jak léčba probíhala?
Moc se toho nedělo, skoro jsem nic necítila, navíc jsem se nedokázala zbavit pocitu, že jsem možná vyhodila 333 dolarů jen tak (převedeno na koruny to bylo v té době asi 7 000). Neustále jsem kontrolovala, jestli mi neškube ruka nebo nedělám nějaké grimasy. Vždyť na mě ten člověk kouká, nemám rozmazané oči? Nedokázala jsem jen tak ležet a vnímat klid, ale nakonec jsem to zhodnotila jako příjemný odpočinek.

Co se dělo pak?
Už ve výtahu jsem měla takový zvláštní pocit klidu. Druhý den jsem byla, naprosto a bezdůvodně spokojená a šťastná i přes to, že jsem řešila nepříjemné záležitosti v práci. Třetí den už jsem nemohla radostí dospat, protože mě čekala druhá část léčení. Pro tentokrát jsem se rozhodla, že si to opravdu užiji.

V klidu jsem si lehla a začala přijímat nastupující relaxaci a klid. Něco tak krásného jsem neočekávala. Viděla jsem stříbrné barvy, které vytvářely mizející kola. Viděla jsem i další nádherné barvy, fialovou, zlatou a stříbrnou, cítila jsem se tak jako bych létala. Brněly mě nohy a ruce jako by mě někdo na celém těle šimral, ale tak krásně. No těžko se mi hledají slova, jen se teď u tohoto psaní přihlouple usmívám.

Dozvuky léčení
Hned druhý den mě překvapilo, že jsem cítila na schodech vonnou tyčinku, která byla položená až v pokoji na okně. Někteří lidé mi začali vonět jinak. Další změna byla ve zlepšení vnímání chutí.

V šoku jsem byla na společné večeři s přáteli. Objednala jsem si, v restauraci kam chodíme, mé oblíbené jídlo a nevěřila jsem, o kolik bylo lahodnější a výraznější, než dříve. Přátelé tvrdili, že je stejně dobré jako vždy. Vychutnávala jsem si každé sousto a připadala si tak blažená. Takovou radost z normálního jídla? A to je jen jeden případ, stále se u mě objevuje něco nového.

Čiré štěstí
Také se mi stává, že přichází jakoby bezdůvodné pocity spokojenosti a štěstí, musí to být po tom léčení, protože jsem nikdy, nic podobného necítila. Je to neustálý proces, který se vyvíjí. Během krátké doby se kolem mě začaly dít i další velmi zajímavé věci. Elektronika kolem mě začala podezřele špatně fungovat, nad hlavou v práci mi postupně vyhořelo 6 zářivek.

Ovšem nejdůležitější pro mě bylo, že jsem se zbavila strachu. Najednou jsem začala vidět věci jinak. Zlepšily se mi veškeré vztahy s okolím. Nikdy mě nebavilo číst a za rok jsem přečetla 35knih. Zároveň sport byl do té doby pro mě „sprosté“ slovo, ale já začala dobrovolně denně cvičit Pět Tibeťanů. Ty změny jsou tak viditelné, že to zaregistrovalo i okolí. Zmizel ten vlezlý vnitřní stres, který vždy přicházel v nejméně vhodnou dobu.

Začínám si konečně užívat života. Zcela se mi změnily chutě, začala jsem jíst sladké a i přes to jsem shodila dost kg. Přestal mi chutnat alkohol a jako „masožravec“ si náramně pochutnávám na zelenině. Hodně zdrojů uvádí, že se i zastaví stárnutí, to ovšem budu moci posoudit až za pár let.

Je to mílový skok vpřed v osobním posunu. Možná by vás mohlo zajímat jak je to s nepříjemnými věcmi, které se nám v životě dějí. Tak tady jsem odpozorovala, že i v takovéto situaci jsem velice klidná a vyrovnaná i když momentálně cítím smutek. I smutek je součástí života, ale už to neprožívám tak jako před napojením. 

Tělesné reakce jsou jiné. Dřív jsem se červenala, potila a tlouklo mi srdce jako o závod. Velice často pak přišla na řadu sklenka alkoholu, při které mi bylo lépe, tedy alespoň ten večer.

Totální změna života
Nyní jsem celkově citlivější a vnímavější. Tělo se chová jinak, přestaly se mi lámat nehty, lépe se mi hojí rány. Kdybych měla vypisovat vše tak Vás to přestane bavit číst. Potkala mě naprostá ZMĚNA ŽIVOTA.

Teď by Vás mohlo napadnout, že to funguje jen na mě a pár takových jako jsem já, ale není tomu tak. Znám hodně příběhu lidí včetně mojí rodiny, kteří zažívají podobné věci. Každému se přihodí něco, co je pro něho v životě v daném okamžiku to nejlepší.

Dalším velkým bonusem je zdraví. Moje problémy pomalu zmizely, aniž bych to zaregistrovala. Závratě jsou pryč a problémy s karpálními tunely také. Bolest zad a hlavy zmizela
Největší radost mám z toho, že mě přestaly bolet záda a hlava, která mě bolela také velmi často. Jsem moc vděčná, že se mi toto léčení dostalo do života.

Naše nespokojenost pramení z nejrůznějších příčin. Já jsem žila v obavách o svoji rodinu, o své dítě, o své zdraví, o nemocné rodiče, o finanční zajištění, a když člověk k tomu všemu ještě slyší o globálních problémech světa, stres a deprese jsou tu.

Plíživě a pomalu nás ovlivňují, aniž bychom si to příliš uvědomovali. Jednoho krásného dne si však musíme přiznat, že žijeme pod neustálým tlakem, v obavách a strachu. Stále se něčeho bojíme a vytváříme si svoje ne příliš pozitivní domněnky.

To nevede nikam, jen se točíme v kruhu. Pak hledáme pomoc u kamarádek a kamarádů, zjistíme, že jsou na tom podobně jako my a začínáme tento stav brát jako daň za civilizaci a blahobyt nebo jednoduše jako „dnešní trend“.

Samozřejmě takto nelze žít dlouhodobě, a tak člověk začíná hledat jinde, u lékařů, v alternativní medicíně, vyzkoušíme jógu, východní filozofie, esoteriku, relaxaci, necháme si vyložit karty nebo sestavit astrologický horoskop, abychom se měli čeho chytit. Každá metoda má cosi do sebe a mnohé z nás udržuje v určité rovnováze, ale u většiny lidí jde o krátkodobé „uhlazení“ života.

Výhodou Rekonektivního léčení je skutečnost, že dokáže zharmonizovat tělo i duši. Lidé po léčení se cítí spokojení a šťastní. 

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o frekvenční léčení nebo prostě jen chcete vědět více informací, zavolejte mi na tel.: +420 720 212 813 nebo mi napište na e-mail: r.matyasova@seznam.cz