Potřebujete vylepšit kvalitu svého spánku? 

Poslední dobou mnoho lidí nekvalitně spí. Důvody jsou různé: od prodělání covidu až po psychické problémy.

Lidé dokážou spát  maximálně 3–4 hodiny, pak se vzbudí a nespí až do rána, a ráno, kdy by měli vstávat do práce, místo toho usínají. Po celý den jsou pak unavení a celkově mají málo energie. Únava a nedostatek energie způsobují stresové situace, a tak to jde stále dokola.

Pokud je to i váš případ, můžete použít speciální nahrávky, dříve než sáhnete po nějaké chemii. 

Hypnonahrávky, které jsou založené na sugescích určených pro podvědomí, vykazují velkou účinnost.

Speciálním jazykem se v nich promlouvá k podvědomí, které pak dokáže nastavit v těle ty správné léčebné procesy a připraví tělo ke spánku.

Co je to hypnóza? Hypnóza je změněný stav vědomí, který je možné terapeuticky využít. Používá se převážně pro práci se strachem, sebevědomím, úzkostí, ztrátou, traumatem, při hubnutí, anorexii, zvládání hněvu, depresí, stresu, poruch spánku a dalších psychosomatických potíží. 

Autohypnóza pro kvalitní spánek 

Povedu vás do magického stavu mysli, ve kterém se dají dělat kouzelné změny. 

Odkaz na meditaci ihned po zaplacení odchází na váš e-mail. Zkontrolujte spam a nevyžádanou poštu. Platba v EUR nebo CZK.

Co na to klienti?

Romanko, děkuji za další nahrávku. Díky ní spím jako dřevo.:-) Tak hezky jsem se nevyspala od rozvodu. Měla jsem nervy nadranc. Pustím si ji klidně znovu, když mám pocit, že bych po 6h měla vstávat a nechce se mi ani vstávat ani spát. Je to obrovský posun, protože jsem dříve spala nejdéle 4h, ale měla jsem pocit, že už jsem vyspala. Ale pak jsem byla přes den vzteklá a unavená. Kdyby platili za noční strašení mohla jsem vzít vedlejšák. 🙂
Dana Králová
Moje osobní zkušenost je výborná. Pozoruji ještě větší vnitřní klid a už si ani nepamatuju, kdy jsem spala 10h. 🙂 Jsem vděčná, že jsem si dovolila vystudovat hypnózu, protože se nám zde skýtají netušené možnosti. Logicky mi to zapadá do toho, co už skoro 10 let dělám s velkou láskou...
Já .-)