Rekonektivní léčení 

Tuto silnou formu léčení může využít kdokoliv bez ohledu na věk nebo náboženskou orientaci. Rekonektivní léčení má mnoho přínosů, podporuje pozitivní změny.

Je podložené vědeckým výzkumem lékařů, kvantových fyziků a univerzit po celém světě. Mnoho lidí zažije trvalé změny na mnoha úrovních. 

Neléčí se nemoc, ale člověk. Prohlubuje se spokojenost a efektivita. Zharmonizují se vztahy s lidmi v okolí. Působí tam, kde to nejvíc potřebujete, a ne tam, kde si myslíte, že to potřebujete.

Důležitý je proces po léčení, který trvá delší dobu. Váš život se začne postupně harmonizovat.

Je vědecky prokázáno, že při Rekonektivním léčení:

 • Dochází k navýšení energie těle.
 • Zpomaluje proces stárnutí fyzického těla.
 • Prohlubuje se spokojenost a efektivita.
 • Restrukturalizuje poškozenou DNA.
 • Navyšuje vědomí.
 • Představuje pro miliony lidí
  po celém světě návrat k optimálnímu stavu zdraví, rovnováhy a vitality ve všech oblastech života. 
 • Je nová dynamická úroveň léčení,
  která překonává techniku, osvobodí vás od složitých rituálů a ochran na bázi strachu.
 • Dochází k životní transformaci 
  směrem k harmonii a navýšení energie v těle.

Lze působit na dálku?

Rekonektivní léčení se provádí také na dálku a jeho účinnost je dokázaná a změřená. Dochází k aktivaci imunitního systému. 

Mnozí preferují klid svého domova, kde se mohou nerušeně soustředit na vjemy, které léčení zpravidla provází. 

Tyto frekvence lze praktikovat také na zvířata.

Rekonektivní léčení vykazuje významné výsledky jak na úrovni zdravotní, tak i na úrovni osobního rozvoje člověka.

Jak probíhá léčení? 

Pracuji s energií nad vaším tělem a nijak se vás nedotýkám ani na vás nemluvím. V průběhu léčení můžete vnímat různé projevy fyzické nebo mentální.

U každého jedince jsou jiné, většinou příjemné a mnohdy do té doby nepoznané. Avšak vaše pocity nemají na léčení žádný vliv.

Důležitý je proces, který nastane a trvá delší dobu. Váš život se začne postupně harmonizovat. Vezmete na sebe oblečení, které vám je příjemné a pohodlné.

Položíte se na lehátko, zavřete oči a uvolníte se. Jediné, co byste měli udělat, je relaxovat. 

Reference RL

Dobrý den, chtěla jsem se s Vámi podělit o dnešní zážitek. Před měsícem mi byl diagnostikován nezhoubný nádor prsu. Ihned jsem u Vás prošla rekonektivní léčbou. V úterý 28. 4. jsem měla nastoupit na operaci pro odstranění nádoru. Dnes jsem šla na kontrolu, aby si doktor mohl označit místo, kde se nádor nachází, a hmatem ho nemohl nalézt. Byla jsem poslána na kontrolní UTZ, kde se ukázalo, že nádor se o polovinu zmenšil. Operaci zrušili. Za měsíc mě čeká kontrolní vyšetření. Tak pevně věřím, že zcela vymizí. Děkuji a těším se, až u Vás budu moci podstoupit Znovunapojení.
Veronika Batalová
Milá Romanko, pamatuji si přesně ten zoufalý pocit, strach, bezmoc, úzkost… To všechno jsem cítila v září roku 2018. Několikrát jsem volala na krizovou linku, a přála si nebýt. Ale co se mi děje od minulého týdne, je opravdu energetická jízda, a byla bych moc ráda, kdyby ses na svých stránkách o můj příběh podělila. Moc bych si přála, aby si to přečetl alespoň jeden člověk, který se cítí, že už opravdu dál nemůže, a neví kudy kam, a já ho namotivuji ke změně ♥️ Protože ta cesta opravdu existuje ♥️ Najednou mnou začala proudit energie, bylo to tak neskutečně silné, tak intenzivní. Třeba někoho inspiruji. Celý příběh naleznete v blogu: Všechno je možné
Lucinka A.
Dobrý večer, paní Romanko! Už dlouho mám velké nutkání podělit se s vámi o další nové zážitky v mém novém životě po Znovu-napojení. A to tedy je nový život! Hlava mi pořád jede na plné obrátky a já bych potřebovala, aby den měl alespoň 48 hodin, abych mohla dělat vše, co chci 😁. No musím vám říct, že teď už to frčííí, ale s úplně jinou silou a intenzitou! A ještě bych dodala, že moje původní vize se postupně „upravuje“ do vize, která se mi líbí mnohem víc! Jako by se celá v tom procesu objevování „přetvořila“ v něco pro mne mnohem „vhodnějšího“, což by mne na začátku vůbec nenapadlo. 😀 No už se moc těším, až si k vám v červnu přijedu změřit čakry.
Věrka
Ve čtvrtek jsem nastoupila do nemocnice, v pátek ráno přišla na řadu operace. Před operací jsem se spojila s Romankou, svým andělem, a na operačním sále pomalu usnula. Když jsem se probudila na pokoji, stáli nade mnou primář, lékař, lékařka a tři sestřičky jako sudičky. Pan primář se usmíval a řekl mi, že se stal zázrak, že mě otevřeli a žádná cysta tam nebyla. Že tomu sami nerozumějí. Koukala jsem na ně úplně zmatená a opravdu nebyla schopna slova. Myslela jsem, že ještě spím. Pak odešli a mě začaly naskakovat otázky. Proč mi včera neudělali ultrazvuk? Co to má vlastně znamenat? Ale cystu jsem opravdu řešila rok, asi dohromady s pěti lékaři a všichni ji tam viděli, rostla… Prostě to beru jako zázrak. Díky znovu-napojení jsem spojená se svým ochráncem a zvládnu všechno...
Lucka
Dobrý den Romano,moc děkuji za přání. Děkuji i za rekonektivní léčení. Mam radost za ten měsíc se změnilo to že nemam alergií a to je sezóna. Také jsem náhodně otevřela nabídku práce kterou jsem chtěla dělat a dnes jdu na zkušební den. Cítím se fajn. Do budoucna si budu šetřit na znovu napojení.
Petra M.
Dobrý den paní Matyášová, minulý týden jsem byla u Vás na léčení. Musím Vám ještě jednou poděkovat, bylo to velmi příjemné a hlavně přínosné. Moje bolesti zad jsou řekla bych z 90ti procent pryč a mám velmi příjemný pocit – uvolněná ramena a nárůst energie. Rozhodně Vás budu doporučovat dál. Děkuji a přeji Vám krásný den Hanka Zemanová 🙂
Hana Z.
Dobrý den, píšu. reference ohledně rekonektivního léčení syna. Svatba byla výborná. Myslím, že syn s nevěstou si ji užili. Záda ho během dne sice ještě bolela, ale byl klidnější a uvolněnější. Teď tvrdí, že už ho záda tolik nebolí. Moc Vám děkuji za ochotu.
Dáša H.
Dobrý večer, tak nejaké změny u Lenky vidím, vetší klid, začala se zajímat o charakteristiky svých blízkých dle data narození. A protože věděla o jedné své pacientce že vykládá karty nechala si vyložit, dřív by to nikdy neudělala pani nezná naši rodinu tady v Brně nás nezná nikdo a vše sedělo takže ted má o čem přemýšlet. No minimálně pochopila, že nekteré věci pro ni nepochopitelné spojené s vesmírem fungují...
Jana H.
V pracovní oblasti jsem mnohem klidnější a už nestresuji když něco není podle mně, ale nechávám to být a ono po pár dnech se to vyřeší úplně nejlíp. Řekla bych, že vidím svět mnohem krásnější tak jako dříve. Ráda bych ještě zharmonizovala vztahy - vidím co mám v sobě a oni mi to dokonale projektují.
Katka Moudrá
Dobrý den paní Matyášová, chci napsat krátké " hlášení" z mých dojmu z terapie. Celou dobu jsem cítila intenzivní teplo v končetinách, kromě p.nohy, kterou jsem měla ledovou. Dříve jsem trpěla na tinnitus a u terapie jsem vnímala šum v l.uchu. Mám patní ostruhy na l.noze, tam jsem cítila záškuby. Jinak jsem se cítila fajn, dvakrát jsem usnula. Možná se u mě probudila intuice a nevím, zda neodkrývám Pandořinu skříňku vztahu... Vím dlouhodobě, že vztahu dávám hodně na vlastní úkor a možná nastal čas změnit přístup. Tak či tak Vás do budoucna požádám o terapii pro manžela, půjde do toho podle všeho i vědomě. Lze toto aplikovat i na děti? Dcera má po covidu získanou alergii nebo poruchu imunity. Budeme také řešit s lékařem. Díky za vše. Hezké dny, Z.
Zuzana J.
Dobrý den, paní Matyášová, již dlouhou dobu jsou e-maily od Vás pro mě inspirací. Sleduji číselné i jiné vzkazy od Vesmíru a je to zajímavé, hravé a zábavné. Vloni na podzim jsem podstoupila 3 x RL. Neumím úplně popsat, co se změnilo, ale mám strašně velkou chuť pracovat na sobě a číst knihy s duchovní tematikou a přitahují mě věci mezi Nebem a Zemí, kvantování, meditace... Cítím energie už od doby, co cvičím Čchi-kung, ale teď je to daleko silnější a barevnější.Již delší dobu přemýšlím o procesu Znovu-napojení, nedá mi to spát a teď bych ho moc ráda u Vás podstoupila. 
Monika L.

Kolik léčení je potřeba?

Vy sami určíte, do jaké míry svoji změnu požadujete. Léčení je nejúčinnější po třech, případně čtyřech léčeních, která by měla být v rozsahu deseti dnů. Někomu ale stačí pouze jedno, záleží na vás. 

Jedno léčení stojí 3 330 Kč a je třeba, aby bylo uhrazeno předem. Odpadá tak nevyřešená otázka mezi klientem a praktikem a oba se pak mohou nerušeně soustředit na samotné léčení. 

Následně můžete podstoupit proces Znovu-napojení (The Reconnection).

0
Čtenářů

Stáhněte si e-book zdarma

Jak si hrát s energiemi

Najdete zde krátký návod, jak se můžete zcela sami zharmonizovat energiemi. Věděli jste, že si díky těmto energiím můžete rozšířit vědomí?