Znovu-napojení 

Trvalý proces

Rekonektivní léčení a proces Znovu-napojení je pro naši dobu opravdový zázrak, a to ve všech směrech. 

Nedá se srovnat s žádnou doposud známou energetickou technikou. Lidé to často popisují jako nárůst životní energie, vnitřní jistoty a jasného intuitivního směřování k věcem, které v podstatě vždy chtěli dělat.

Léčivé a evoluční frekvence přicházejí na Zemi prostřednictvím světelného a informačního spektra. 

Co se zpravidla stává po Znovu-napojení?

  • Lidé se zbavují strachů a snadno doplňují energii.
  • Vztahy s okolím se zásadně mění k lepšímu.
  • Mění se chutě, zvyky, vnímání životních situací, lidé si plní sny.
  • Vědomí expanduje.
  • Lidé získají sebedůvěru, radost, sebevědomí, jistotu v rozhodování.

Jak Znovu-napojení probíhá?

Znovu-napojení se praktikuje nejlépe ve dvou dnech po sobě jdoucích v rozsahu tří nocí. Doba trvání je 40 minut. Znovu-napojení se nedá provádět na dálku ani u zvířat. 

Složitou technikou se energetický systém člověka napojí na síť planety Země a energetickou mřížku vesmíru. Tímto se vytvoří podmínky pro velice rychlý rozvoj a nastává akcelerace vaší evoluce. 

Navyšuje se životní energie i vědomí. Výsledek tohoto procesu je trvalý. Váš život bude směřovat k harmonii a veškeré nastalé problémy můžete řešit s nadhledem a bez zbytečných nežádoucích emocí. 

znovu-napojení

Rozdíl mezi RL a ZN.

Rekonektivní léčení a Znovu-napojení je potřeba odlišovat. Rekonektivní léčení je návratem k našemu přirozenému stavu rovnováhy a zdraví.

Je to jednorázové naladění na frekvence Rekonektivního léčení a tím si něco velmi hluboko uvnitř klienta vzpomene na to, že tento stav rovnováhy a harmonie vlastně zná a že se do něj chce vrátit.

Nastartuje se tak proces, který u každého probíhá jinak, dle jeho skutečné potřeby. Optimální počet sezení je třikrát za týden a je možné je v budoucnu opakovat. Proces Znovu-napojení je oproti tomu proces trvalý.

 

Reference ZN

Dobrý večer, Romanko, už je to asi dva měsíce, co jsem u Vás byla. Chci Vám moc a moc poděkovat :)!! Cítím se úplně jinak než dříve, cítím se moc dobře, neříkám, že se vše daří a plní, ale všechno tak nějak zvládám přirozeně a v klidu, lidé ani situace mě nerozhodí a to je pro mě teď to nejdůležitější :). Z mého života se vytratili lidé, kteří mě jen nervovali nebo někam tlačili, už to prostě na mě nezkoušejí :). Kontaktovali mě lidé, které jsem dlouho neviděla, a byla to moc milá setkání, hodně z minulosti se vyjasnilo a vztahy mezi námi se urovnaly. Ze mě zmizely staré křivdy a vše vidím jinak, v klidu a s nadhledem, nerozčiluji se ani nekřičím. I vztah s bývalým manželem se změnil.
Terezka
Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o mou zkušenost se ZN.. Neměla jsem žádný konkrétní důvod ani žádné větší zdravotní potíže. V dřívější době jsem byla párkrát u léčitele, ale žádné změny jsem nikdy nepocítila. Já totiž při různých procedurách ani necítím nic a ani u paní Romany tomu nebylo jinak, ale chtěla jsem tuto metodu vyzkoušet na vlastní kůži. Když se ale dnes ohlédnu za uplynulým půl rokem, zjišťuji, že se v mém životě odehrálo několik podstatných věcí. Z nějakého důvodu mě opustil strach a obavy, udělala jsem velmi důležité rozhodnutí, o kterém jsem již dlouho přemýšlela, ale obávala se následků, můj život se jakoby celý zklidnil, upravily se mi spánkové poruchy, začala jsem navštěvovat taneční kurzy. Za celý půlrok jsem neměla žádné bolesti zad. Lucie B.
Lucie B.
Po ulehnutí na lehátko jsem se během chvíle dostala do stavu podobnému meditaci. Viděla jsem nádherné fialové a zlaté barvy, bílé a stříbrné paprsky. Nikdy jsem nic podobného nezažila. Po skončení léčení se mě celkem rychle začal měnit pohled na svět, na mé okolí i na mě samotnou. Připadala jsem si klidnější, vyrovnanější, šťastnější. Zjistila jsem, že nemám strach z pavouků. Najednou řešení problémů pro mě nepředstavovalo žádný stres. Vše šlo tak lehce a v klidu. Přestala jsem cítit obavy a strach. Život je mnohem hezčí. A jdeme na to RL už se moc těším, kam mě to zase posune.
Pavla
Drahá, moc děkuji. Mám takové období, kdy se vše obnovuje a já chápu věci, které jsem dříve spíše ignorovala. Vaše články zapadají teď do mého myšlení jako skládačka a je to nádherné. Mám úžasné pocity a ve svých 48 letech konečně žiji naplno a Vy jste toho součástí. Jste úžasná duše. Díky.
Vlasta
Dobrý den Romano, Děkuji za mail, je to krásné 😊.  Byla jsem u Vás loni v létě na znovunapojeni a život se mi začal hodně měnit až letos, cca před 2 měsíci.   A je to fičák, jak v práci, tak především v soukromém životě 😊.  Mějte se moc hezky a užívejte života co nejvíce👍🥰.  Pokud budu někdy potřebovat další posun, tak se na Vás obrátím 😊   A případně Vás doporučím přátelům.  Marcela Králová 
Marcela Králová 
Romano, moc Vám děkuji. Je to super, žádné "červené" hodnoty.🙃 Cítím se opravdu daleko lépe než dříve. Jsem moc ráda, že jsem na Vás narazila. Ještě jednou moc děkuji, snad i s tatínkem to bude stále lepší a myslím, že se zase někdy uvidíme nebo aspoň uslyšíme. Mějte se krásně, pěkný den a ať se Vám daří.
Šárka
Dobrý den, paní Romano, mám pro Vás další poznatek - výraznou změnu po absolvovaném znovunapojení. Vždycky jsem měla ráda přírodu a zvířata. Od určitého věku nemůžu vkročit do cirkusu, protože mi rve srdce to, co tam předvádějí se zvířaty. Před pár lety jsem v Austrálii byla svědkem stříhání ovcí - bylo to představení pro diváky v jednom zooparku - tam jsem se na vteřinu propojila se stříhanou ovcí a ucítila její bolest. Začaly mi téct slzy a pak se ukázalo, že ten střihač tu ovci opravdu zranil, bylo vidět krev. Ne moc, ale byla tam. Po znovunapojení se mi tato vnímavost ještě více prohloubila a stala se ze mě doslova plačka - jak vidím, slyším nebo vnitřně cítím, že nějaké dítě, zvíře, strom, květina trpí, tak mě to vnitřně strašně rve. Může to být jak v reálu, tak třeba ve filmu. Tahle jakási vnímavost či citlivost se zvýšila o několik řádů. Tak jsem Vám to chtěla jen napsat, protože je to tak markantní, že se to nedá přehlédnout. Přeji Vám hezké léto. Dana Kodytková
Dana Kodytková
Dobrý den paní Romano, brzy to budou dva měsíce, které uplynuly od doby, kdy jsem se prostřednictvím Vás "Znovunapojila" na zdroj. Slíbila jsem Vám, že se ozvu se svými dojmy a pocity ve dnech, které následovaly poté. V prvních dnech jsem celkem nepociťovala nějaké významnější změny, či jsem spíše asi nevěděla, co by mohlo být jinak. Jedno je pravda, že dny ubíhaly tak nějak v poklidu a pohodově. Dokonce jsem zažila i jeden opravdu patrný a hmatatelný důkaz o jinakosti dnů. Sháněla jsem v obchodě do školky pro děti kalendář s Krtečkem. Přišla jsem do obchodu pozdě a bohužel už v daném regálu nebyl ani jeden tento kalendář. Byla jsem hodně zklamaná, protože už jsme ve třídě podobný měli a byli jsme na něj zvyklí. Za tři dny jsme šla do toho samého obchodu znovu - tentokrát nakoupit pouze potraviny a světe div se. V tom samém regálu, ve kterém v pondělí nebyl zcela prokazatelně ani jeden kalendář jsem našla poslední krtečkovský kalendář. Stála jsem tam chvilku a nevěřila vlastním očím. Věděla jsem jistě, že v pondělí tam nic nebylo. Ovšem v polovině listopadu jsem si při zvedání nákupních tašek pohnula se zády v bederní oblasti. Bylo to nepříjemné a poměrně bolestivé. Ale co mě opravdu vyplašilo bylo to, že mě 5. prosince - tedy jeden měsíc po Znovunapojení odvezla RZZ z práce pro velmi silné rotační závratě. V první chvíli jsem se velmi polekala, že mě postihla mozková mrtvice, ale tu záchranáři hned na místě vyloučili. Nicméně to pro mě byl velmi nepříjemný zážitek. Byla jsem v podstatě celý prosinec doma v pracovní neschopnosti. Odpočinula jsem si. Ovšem po návratu na pracoviště se mi nepříjemné stavy vrátily zpět. Je pravda, že nebyly již tak intenzivní. Dokonce jsem začala mít podezření, že stavy jsou vyvolané psychikou - tedy strachem, že se situace bude opakovat. Poté, co jsem si vzala tabletku na zklidnění, se stav upravil. Po celou dobu přemýšlím, proč se mi to stalo. Domnívala jsem se, že po znovunapojení bude vše uklidněné, pohodové a tzv.plynout život jako po másle. Díky dnům volna jsem se začala mnohem více zajímat o duchovní věci, v televizi jsem shlédla pouze tři pohádky - jinak jsem poslouchala spoustu besed, podcastů, rozhovorů. Stala jsem se pomalu na přísunu informací z této oblasti závislá. Takže abych své první dva měsíce po Znovunapojení shrnula - kdyby mě nevyplašila ta bolavá záda a točící se hlava, život je krásný. Užívám si ho plnými doušky, jsem moc ráda sama se sebou, začala jsem se zabývat mnohem do větší hloubky duchovními věcmi.
Jana Vostoupalová
Dobrý den, moc chci poděkovat za znovu-napojení, které jsem u vás prožila. Během procesu jsem měla moc zajímavé obrazy a prožitky. Pár dní po té jsem přitahovala své myšlenky v činy. Uběhl více jak měsíc a já se snadněji rozhoduji v souladu se svých srdcem, když něco nechci tak do toho nejdu a jsem s tím v pohodě. Mám méně strachů a více odvahy se sama za sebe rozhodnout a stát si za tím:-) vystupuji ze své komfortní zóny. Mám nutkavou potřebu se lépe stravovat a na tom též pracuji. Těším se jak to vše bude pokračovat a těším se na čím dál větší pocit klidu sama v sobě. děkuji a zdravím
Petra Bolková

Cena 

Zde je velmi důležitá číslovka ceny, která obsahuje frekvenci 333 EUR, což je v součtu 9, a to je číslice, která znamená ukončený proces. Cena za kompletní proces Znovunapojení (Personal Reconnection) 2 sezení je přepočet z 333 EUR.

I tady je velmi důležitá platba předem, aby byl zachován proces harmonie – výměny.

Cena ukazuje důležitost, jakou člověk dává tomuto procesu. To, co můžete získat po Znovu-napojení, se nedá vyjádřit penězi, je ale zcela jistě hodnotnější: sebevědomí, sebedůvěra, radost, zdraví, vztahy.

Pro získání maximálního potenciálu doporučujeme nejprve podstoupit Rekonektivní léčení, aby se tělo naladilo na vyšší frekvence, není to ale podmínkou.