Znovu-napojení 

Trvalý proces

Rekonektivní léčení a proces Znovu-napojení je pro naši dobu opravdový zázrak, a to ve všech směrech. 

Nedá se srovnat s žádnou doposud známou energetickou technikou. Lidé to často popisují jako nárůst životní energie, vnitřní jistoty a jasného intuitivního směřování k věcem, které v podstatě vždy chtěli dělat.

Léčivé a evoluční frekvence přicházejí na Zemi prostřednictvím světelného a informačního spektra. 

Co se zpravidla stává po Znovu-napojení?

  • Lidé se zbavují strachů a snadno doplňují energii.
  • Vztahy s okolím se zásadně mění k lepšímu.
  • Mění se chutě, zvyky, vnímání životních situací, lidé si plní sny.
  • Vědomí expanduje.
  • Lidé získají sebedůvěru, radost, sebevědomí, jistotu v rozhodování.

Jak Znovu-napojení probíhá?

Znovu-napojení se praktikuje nejlépe ve dvou dnech po sobě jdoucích v rozsahu tří nocí. Doba trvání je 40 minut. Znovu-napojení se nedá provádět na dálku ani u zvířat. 

Složitou technikou se energetický systém člověka napojí na síť planety Země a energetickou mřížku vesmíru. Tímto se vytvoří podmínky pro velice rychlý rozvoj a nastává akcelerace vaší evoluce. 

Navyšuje se životní energie i vědomí. Výsledek tohoto procesu je trvalý. Váš život bude směřovat k harmonii a veškeré nastalé problémy můžete řešit s nadhledem a bez zbytečných nežádoucích emocí. 

znovu-napojení

Rozdíl mezi RL a ZN.

Rekonektivní léčení a Znovu-napojení je potřeba odlišovat. Rekonektivní léčení je návratem k našemu přirozenému stavu rovnováhy a zdraví.

Je to jednorázové naladění na frekvence Rekonektivního léčení a tím si něco velmi hluboko uvnitř klienta vzpomene na to, že tento stav rovnováhy a harmonie vlastně zná a že se do něj chce vrátit.

Nastartuje se tak proces, který u každého probíhá jinak, dle jeho skutečné potřeby. Optimální počet sezení je třikrát za týden a je možné je v budoucnu opakovat. Proces Znovu-napojení je oproti tomu proces trvalý.

 

Cena 

Zde je velmi důležitá číslovka ceny, která obsahuje frekvenci 333 EUR, což je v součtu 9, a to je číslice, která znamená ukončený proces. Cena pro ČR byla dlouhodobě stanovena na 8 400 Kč a odpadá tímto hledání aktuálního kurzu.

I tady je velmi důležitá platba předem, aby byl zachován proces harmonie – výměny.

Cena ukazuje důležitost, jakou člověk dává tomuto procesu. To, co můžete získat po Znovu-napojení, se nedá vyjádřit penězi, je ale zcela jistě hodnotnější: sebevědomí, sebedůvěra, radost, zdraví, vztahy.

Pro získání maximálního potenciálu doporučujeme nejprve podstoupit Rekonektivní léčení, aby se tělo naladilo na vyšší frekvence, není to ale podmínkou.