Máte se rádi?

Umíte si všímat, co se děje uvnitř vašeho těla? Je tam klid, nebo nervozita? Zpravidla si člověk na situaci zvykne a už zapomněl, že mu kdysi bývalo dobře jen tak. Možná si říkáte, že není potřeba se pozorovat, protože se stejně nic nezmění, ale opak je pravdou.


Jedním z důvodů může být to, že nemáte rádi své tělo. Máte k němu výhrady a raději byste měli štíhlejší, vyšší, opálenější, chytřejší, hezčí…


Pokud je to tak, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Existuje cvičení, které můžete provádět v klidu domova a které vám pomůže situaci změnit. Uvidíte, že se druhý den budete cítit úplně jinak. Cvičení ZDE.


Můžete si udělat test

Před cvičením si na pomyslné stupnici od 1 do 10 určete číslojak se dnes cítíte. Čím vyšší číslo, tím lepší pocit. Následně proveďte cvičení a otestujte se znovu. 

Návod, který vás provede krok za krokem, jak se znovu seznámit sám se sebou. Sebeláska je jedním ze základních stavebních kamenů, když se chcete mít v životě lépe a umět prožívat situace radostnějším způsobem. Během let se postupně smíříme s tím, že naše tělo nesplňuje naše požadavky, začneme se na něj mračit a ono se to projeví na tom, co vyzařujeme. 


Když provádím měření energetických center, klienti na obrázku vidí, která čakra jim nefunguje správně, a už si sami odpovídají, co je v jejich životě v disharmonii. Pokud je navíc ještě oslabený energetický obal člověka, imunita nefunguje a přichází víc nemocí.
Máte se rádi? Odpovězte si do svého sešitu, případně proveďte jakékoliv cvičení na sebepřijetí nebo si objednejte zde...