Zvědavost

dárkový poukaz na rekonektivní léčení

Nevěděla jsem, co mi to může přinést, ale zvědavost byla silnější. Na internetu jsem hledala všechny možné recenze a následně praktika, který by mi byl sympatický. Objevila jsem paní Romanu, která mi ihned zvedla telefon a odpověděla na moje poslední otázky. Nadchlo mě i to, že lze léčení provádět na dálku. Bylo rozhodnuto: jdu do toho. 

V tuto chvíli mi ještě nedošlo, že už se věci daly do pohybu. Začala jsem se cítit lépe a už mě tolik neštvalo, že se nikam nesmí. Deprese u mě poslední dobou narůstala, i když jsem s tím nikdy neměla problém. Jenže jakmile člověk pustí televizi, slyší jenom samé tragédie. Města jsou prázdná, obchodní centra zhasnutá a regály přelepené, lidé se nedívají navzájem do očí a vyhýbají se sobě obloukem. To by odrovnalo i silnějšího jedince, než jsem já. Strach je cítit všude. Člověk si říká, jestli ten život má vůbec nějaký smysl. Tak jsem se začala těšit na léčení. 

Rekonektivní léčení jsem si užila. Sice jsem očekávala, že se budu vznášet u stropu, což se nestalo, ale bylo to fakt velmi příjemné. Nejprve mi začalo šumět v hlavě, pak se mi rozkmitaly oči a nešlo to ovládat. Skrze konečky prstů jsem cítila obrovský příval energie. Za zavřenýma očima se mi prolínaly barvy od růžové a fialové až po modrou. Měla jsem hodně těžké tělo a ruce jako přibité k posteli. Nechtělo se mi vstávat, a tak jsem zůstala ještě ležet, až jsem asi usnula, protože jsem se probrala za 3 hodiny. Paní Romana po RL zavolala, jak jsem si to užila, ale ještě se mi chvělo celé tělo. Pořád v těle něco probíhalo, ale měla jsem pocit, že jsem hodně zklidněná. 

Mezitím jsem zjistila, že mám na mobilu nabídku práce, což mi udělalo obrovskou radost. Bylo to až neuvěřitelné! Ozvala se mi paní, která se mnou měla již dobré zkušenosti s hlídáním dětí, že potřebují opět moje služby. A to hledám práci marně už několik měsíců. Další zajímavá věc byla, že mě přestal bolet loket a pořád se cítím výborně. Tedy už se těším na to, co mi to bude přinášet dál, když to pořád působí. Musím si začít dělat poznámky, protože těch náhod bylo víc, ale jak jsem si to hned nezapsala, tak večer si už nevzpomenu. Asi půjdu i do kurzu, když vidím, že to funguje 🙂