Vtipný postřeh…

Zavolala mi paní, že by se chtěla objednat na dálkové Rekonektivní léčení, ale že by hlavně potřebovala, aby jí zmizel zánět žil. Otázka tedy zněla, zda toto RL působí i na tyto příznaky a jaké s tím mám zkušenosti. 

Měly jsme dlouhý rozhovor, při kterém jsem jí mimo jiné vysvětlila, že pokud by někomu toto léčení zafungovalo na stejné příznaky – nic to neznamená, protože u každého dochází k harmonizaci celkového těla a to, kde se léčení projeví jako první, se nedá odhadnout. 

Tento proces nastaví rovnováhu v oblasti emocionální, fyzické i psychické. Za pomoci kvantového světla, informace a širokého spektra energií dochází k celkové harmonizaci těla a tím k odstranění příčiny.

Svalová hmota reaguje na tyto frekvence, a proto Rekonektivní léčení můžeme cítit, vidět i slyšet. Nezaměřuji se na konkrétní nemoc či symptom. Celkovou harmonizací dochází k odstranění disharmonie. Naše tělo má úžasnou schopnost regenerace, pokud není blokováno stresem. 

Tisíce malých ručiček

Paní se nakonec rozhodla, že to vyzkouší i za těchto okolností.  Působení proběhlo a paní vnímala, že se v nohách něco odehrává. Měla pocit, jako by jí nohy masírovaly tisíce malých ručiček. Cítila jizvu z dětství a vnímala velké zklidnění. Ráno ji nohy nebolely.

Nemohla tomu uvěřit. Říkala, že se ozve ještě za měsíc, aby mi dala zpětnou vazbu. Změny, které nastaly, popsala takto: „Cítím hodně energie a uklidila jsem celý byt. Mám pocit, že se mi v hlavě tolik nehoní myšlenky na to, co bude.“ 

Opět krásný příklad, že léčení působí tam, kde to člověk potřebuje, a ne tam, kde si myslí, že to potřebuje. A když má opravdu štěstí tak se projeví tam, kde si to přeje…