To nevymyslíš!

V pátek jsem odjížděla do Třeboně, kde na mě čekali klienti na energetické měření těla a Znovu-napojení. Po delší době zase začínám cestovat, neboť poslední dobou jsem se starala o starého pejska, který s námi často a rád jezdil, poslední dva roky již ale cestovat nemohl. V létě nás opustil ve věku 16 let. Nikdo nechtěl věřit, že se výmarský ohař dožil takového věku. V té době jsem často dostávala čísla pokojů 22, 222, 20, 202. Proto mě překvapilo, že jsem najednou dostala číslo 101. 

No nic, svůj údiv jsem zakončila konstatováním, že asi přišla změna. Večer se ke mně dostala informace, že „dnes 1. 11. se otevřel posvátný portál, a pokud se setkáváme se třemi jedničkami, pak to znamená, že jsme na správné cestě a že to, co chceme, se nám plní s požehnáním vesmíru“. Řekla jsem si, že se tam nahoře asi spletli a ošidili mě o jednu jedničku. 😊 

Hotel procházel rekonstrukcí a v pokoji se objevil zápach. Slečna na recepci byla nesmírně milá a nabídla nám ukázku dalších pokojů, ať si sami vybereme, kde se nám líbí. Jeden pokoj byl prostornější, s hezčím výhledem, a tak jsme se domluvili na výměně. Za chvíli přišla slečna znovu, že si to rozmyslela a nechá nám apartmán za cenu běžného pokoje, protože si není jistá, zda v tomto pokoji také nebude špatně udělaný odpad. 

Když jsme přenesli kufry do nového pokoje, nevěřila jsem svým očím: na dveřích bylo číslo 111. Zaradovala jsem se a poslala nahoru dík, že bylo mé žádosti vyhověno. 😊 Víkend i nadále probíhal v symbióze. Měsíc objednaná paní se na poslední chvíli omluvila a jako náhodou se během pár minut objevila jiná paní. Zkrátka vše probíhalo hladce. 

Když navýšíme vibraci, ať už prací na sobě nebo jinými technikami, život je o hodně veselejší. Sledujte, co se kolem vás děje… kolik náhod vám pomáhá. Své energetické pole případně můžete navýšit… Více ZDE.