Jak to funguje?

Díky Znovu-napojení a intenzivní práci sama na sobě se teď dokážu sama držet ve vyšších frekvencích, a na věci, které se dějí/děly, se můžu dívat zcela bez emocí. Ráda bych se s vámi podělila o svou teorii, proč si někteří mohou myslet, že rekonektivní léčení nebo Znovu-napojení nefunguje.

Pokud člověk aktuálně řeší psychické problémy (deprese, úzkost atd.) v důsledku situace, ve které se nachází (nezdravé vztahy v rodině, práci, velké finanční problémy, vážné zdravotní problémy), je to především o negativním způsobu myšlení, který jsme se naučili už v původní rodině.

Můžeme tedy podstupovat jedno léčení za druhým, kdy nám opravdu lépe bude, v těle se probudí samouzdravovací procesy, ale kvůli špatným vzorcům do „toho“ zase spadneme. Nebudeme v daný okamžik schopni vidět, jak tělo krásně pracuje, a jaké změny se nám dějí.

Je potřeba si uvědomit, PROČ a KDY se cítíme špatně, co je spouštěčem úzkosti, co v sobě máme nevyřešeného, co je potřeba pustit a odpustit, a pak si jen dovolit vézt se na vlně lásky, zázraků, zdraví a hojnosti. A posunout svůj život na úplně jiný level. Znovu-napojení je skutečně zázrak♥️ 

Když mi přicházejí podobné dopisy, mám opravdu radost. Vidím, jak se lidé posouvají dopředu a jak jim docházejí souvislosti, které v daný okamžik nemohli pochopit, neboť jim to jejich vibrační rovina neumožňovala.

V tu dobu jim stačilo jen to, že se cítí opravdu lépe po fyzické stránce. Už mám odpozorováno, že následně přichází nějaká náhoda, která změní zaběhnuté vzorce, ze kterých člověk neměl sílu vystoupit, a i v tomto čase opět stačí, když se cítí lépe, neboť získává sílu a moc, aby nad těmi věcmi později začal přemýšlet.

Ale stále ještě mu nemusejí docházet souvislosti. A najednou se to po několika měsících či letech všechno spojí – objeví se vhodný článek nebo myšlenka, která všechny zkušenosti propojí, a dostaví se obrovské AHA.

Když jsme se poprvé s touto paní setkaly, měla velké psychické problémy. A RL jí jako jediné na chvíli pomohlo vidět, že vše nemusí být špatné tak, jak to zrovna vnímá. Prošla si vším možným bez výraznějšího posunu. 

V osobním životě prožívala nesoulad, protože nevěděla, co chce, a neměla sílu si to ani vymyslet. Pak si prošla ZN a postupně přicházely různé náhody – synchronicity, které se dostaví, jen když máte vyšší vibraci.

Čekala ji operace a první zázrak se stal, když ji otevřeli a nádor tam nebyl. Nikdo z doktorů to nechápal. Nepřišla o reprodukční orgány, které jí jako další zázrak umožnily přijít do jiného stavu. Což se jí doposud nevedlo.

Možná to mělo ještě další důvod, a to, aby si uvědomila své priority. Aby měla čas nastavit si svou nástěnku snů a přání. Aby se vše mohlo začít dít tak, aby nalezla klid a harmonii.

A další pozitiva: dostala dar v podobě malé dušičky, která jí každý den připomíná, jak je láska důležitá. Žijeme v době, kdy se setkáváme na každém kroku s problémy a stresem, který způsobuje, že naše vibrační rovina má tendenci klesat, ale po ZN vás to už tak dolů nepustí.

Umožní vám to pochopit, proč se mohou dít některé věci ve vašem životě, které nechcete, a vy postupně vidíte řešení. Řešení, která jste doposud nemohli vidět, protože ZN není o skoku, ale o postupné cestě…

Chcete se naučit využívat energie v běžném životě? V tom případě máte možnost proniknout do těchto mocných starobylých technik a vydat se na cestu, která změní váš život už navždy! Můžete zahájit život, o kterém jste zatím jen snili. Vstupte do kurzu: jak si zharmonizovat čakry.