Nárůst životní energie

„Už jsem za ty roky unavená. Třináct let na sobě dennodenně pracuji. Každé ráno provedu nějaký úkol, zdravě jím, dodržuji pitný režim, cvičím. Nechala jsem si změřit parazity, několik let užívám různé bylinky, musím dodržovat hodinové rozestupy mezi jednotlivými preparáty. Už mě to nebaví – žádný pořádný výsledek a cítím se vyčerpaná. Stále jsem ve stresu a ani v podnikání se mně nedaří. Konečně jsem našla něco, co mi dává smysl. Hodně jsem četla o Rekonektivním léčení, byla jsem také na přednášce Erika Pearla – a tam mi to celé došlo. V jednoduchosti je krása…

Takto začínal dopis od paní, která se objednala na Rekonektivní léčení a Znovu-napojení. Abychom mohli dosáhnout změny, musíme změnit – tedy navýšit – vibraci. Práce na sobě je hodně důležitá, to je pravda, pokud to však nepodpoříme ještě energetickou cestou, výsledky jsou pomalé a ne každému stačí…

Mění se nám hodnoty

Jakmile navýšíme vibraci, začíná nám docházet hodně věcí. Nastává zklidnění a přichází ty správné myšlenky, které potřebujeme. Už nemáme chuť zabývat se zbytečnostmi. Mění se nám hodnoty. A co je nejlepší – přichází to přirozenou cestou, přes pocity. Prostě si všimneme, že je nám lépe. Cítíme se plní energie a máme chuť do života. Jen tím, že se v těle upraví buňky a nastaví rovnováha.

Jinak reagují zvířata

Tahle harmonizace má vliv i na ostatní kolem nás. Když se staneme klidnými a spokojenými, energeticky tím ovlivňujeme naše okolí. Zpravidla tyto změny nejdříve zaregistrují zvířata, která se nás chtějí dotýkat, a malé děti, které na nás fixují zrak. 

Lidem je s vámi dobře

Pak si můžete všímat, že se s vámi chtějí bavit cizí lidé a mají potřebu být ve vašem energetickém poli. Začínáte si všímat věcí, které byste jindy nevnímali. Změny přicházejí přirozeně a vy si jen všímáte, kde a co se konkrétně u vás mění.

Biopole lze měřit

V neposlední řadě to vidím i na přístroji, který dokáže měřit energetické pole člověka. Když jsou energie vyšší, lépe pracují jednotlivé orgány a my se samozřejmě cítíme svěží. Je také zajímavé sledovat, jak jednotlivá témata mají vliv na konkrétní orgány. Pokud například řešíte problém s partnerem, ihned se to ukáže na ledvinách. Dostáváte šanci s tím něco udělat, protože tento přístroj zachytí energetický stav špatně fungujících orgánů dřív, než se tento problém objeví na rentgenu u lékaře. Za jak dlouho, to je otázka. Každý jsme individualita, která se jinak srovnává se stresem. Zajímavé výsledky předložili vědci. Odkaz zde.