Naděje

Obvykle rozhovor začínám otázkou: „Jak se máte?“ A ani dnes tomu nebylo jinak. Ozvalo se: „Já se mám moc dobře.“ Hlas milý a klidný, příjemný. A paní dále pomalu rozvedla, proč tomu tak je. Finální informace mi udělala velkou radost. Tato žena je mou dlouholetou oblíbenou klientkou, která se léčila s rakovinou. Chemoterapie, vzestupy a pády. Dobré a špatné zprávy, změny lékařů, nemocnic i terapií…

Když byla vloni na Znovu-napojení, udělala mi radost, protože říkala, že ji i po těch letech bavím. Ostatní prý prokoukne a jde dál, a vy mě pořád bavíte. Což byla poklona jako hrom. I já jsem si procházela v našem vztahu různými etapami. První tři terapie jí pomohly překonat chemoterapii bez toho, aby se zhroutila. Cítila jsem z ní, že má dobrou náladu a věří v úspěch. V průběhu dalších léčení se nádory pomalu zmenšovaly, pak na chvíli zastavily, ale stále nemizely. Nebyl to tedy takový posun, jako když jsem v té době měla hodně zpráv od jiných klientů, kteří mi psali, že jim nádor zmizel. A mě stále nešlo do hlavy, proč to jde tak pomalu. Co může být špatně v hlavě?

Není snadné, když se dozvíte takovou zprávu, věřit v dobro. To dost dobře nejde, a tak je fajn, když vám s tím v začátku někdo pomůže. A teprve pak, když už máte víc síly a naděje začít věci měnit, můžete začít pracovat na sobě. A to doslova. Postupně jsme zkoušeli mnoho dalších technik, posílala jsem jí různá poznání od jiných lékařů, kteří zároveň uznávají alternativní postupy a kteří zjišťovali, jak dochází k sebeuzdravení. Říkají tomu spontánní remise. No a já se zase na oplátku dovídala, jak se chovají někteří lékaři k pacientům. Jedna doktorka jí dokonce řekla, že na ni použije jinou metodu, až se opět objeví, protože se to vždycky objeví. To bylo v době, kdy se nádory zmenšovaly. Tato lékařka vůbec nepřipustila, že by mohlo dojít k uzdravení, a tak musela být vyměněna. V podstatě je to novodobý šamanismus nebo něco jako prokletí, protože člověku se nasadí do hlavy, že se nemůže uzdravit. Mozek se dá programovat, takže vkládají program, je to jedno, jak budeme věci nazývat. 

Vlastně díky ní jsem pochopila, jak je důležité, když je člověk nemocný, aby měl přísun pozitivních informací a někoho, kdo mu pomůže na energetické úrovni, než sám zase získá svou sílu zpět. Některé z těchto technik jsem pak uvedla do dvouměsíčního kurzu, jak si zharmonizovat čakry, kterým si také prošla. Jako nejsilnější vidím meditaci sebeléčby, kterou – když se člověk naučí a praktikuje každý den – si dokáže své buňky zharmonizovat sám. A pokud později ucítí, že by se zase chtěl posouvat dál, tak může zase RL využít.

Tedy ta krásná zpráva zněla: Mám se moc dobře, protože jsem byla na PET a písek se ztratil. Zmenšuje se to a ztrácí se to. To nikdo nečekal. Je to čisté. Tu meditaci na sebeléčbu, co jste mi poslala, dělám každý den. Doktorka dokonce říkala, že mám krev jako dvacetiletá žába. 

Výhodou je, že RL se může použít, i když klient chodí na chemoterapie, protože tyto inteligentní frekvence rozproudí lymfatický systém a pomáhají s obnovou imunitního systému, který dostává zabrat při chemické likvidaci rakovinových buněk. Chápu dokonce i to, že se paní bojí začít radovat, i přestože má skvělé zprávy. 

Staré vzorce, které jsme si během života nastřádali, nás ze 30 % podvědomě ovlivňují. Hlášky jako: nezakřikni to, nebo jakmile je to jednou v těle, není nikdy vyhráno, zase lidi stáhnou zpět. 

Proto říkám do světa: Gratuluji a jsem moc ráda, že jste zdravá, a užívejte si daru, ať jste šťastná! A ať se slyšíme, jen pokud budete chtít navyšovat vibrace při osobním posunu anebo jen na holčičí pokec. A zapomněla jsem dodat, že na konci dnešního dálkového léčení jsem v hlavě slyšela písničku: Borůvková…