Kde nastávají změny?

Někdy si lidé sami nevšimnou, že došlo k nějaké změně po energetické harmonizaci, protože na dobré věci se zvyká snadno. Spíše si všimneme, že nás bolí záda, než toho, když nás bolet přestanou. Nezjistíme, že už se nebojíme výšek, protože na rozhledny nechodíme, jelikož se přece bojíme výšek…

Ke změnám dochází vlivem energetické harmonizace po Rekonektivním léčení nebo po Znovu-napojení. Někdy bývá složitější sledovat, v jaké oblasti změny nastaly. Zda je to oblast fyzická, nebo psychická, či emocionální, vztahová. Často nás na tyto změny upozorní naši přátelé. A je vážně s podivem, že se může jednat i o tak zásadní věci, jako v tomto případě u paní A. 

Důvodem, proč přišla paní A. na léčení, byly vážné psychické problémy. Jedním z hlavních důvodů, které paní A. dlouhodobě trápily, bylo nedokončené vzdělání. Před 6 lety neudělala maturitu. A nyní by se měla opět dostavit k maturitní zkoušce, na kterou se však musí připravit. Problém je v tom, že se nedokáže pořádně soustředit na učení, neboť je ve stálém stresu. 

Druhou nepříjemnou záležitostí byl strach vycházet z domu, protože v dětství byla unesena. Přes veškerou péči a léčbu se z toho dosud dostatečně nevzpamatovala. Léky už odmítá, protože jí nepřinesly žádnou úlevu, jenom otupělost. 

Proběhlo první Rekonektivní léčení. Neměla jsem žádnou zpětnou vazbu, ale když se paní objednala na další, tak jsem zajišťovala, co je nového. Odpověď mě překvapila. Velmi chladně řekla, že má maturitu hotovou, ale vůbec z toho nemá radost. Zajímavé, protože při první návštěvě to byl ten největší původ jejích stresů. 

Trochu se rozpovídala a prý ani neví, jak to udělala. Jako by jí něco diktovalo odpovědi a také se stalo několik náhod. Za prvé si všimla, že si tahá otázky, které chce a na které zná odpovědi. Pomyslela na číslo a vytáhla si ho. Další zvláštní náhodou bylo to, že učitelka, která ji celá léta stresovala, jí na začátku řekla, že to zvládne, a to i přes to, že její poslední slova před lety byla, že se postará o to, aby neodmaturovala. 

Vlastně si moc neuvědomuje, že by nějaké změny po RL nastaly. Ptala jsem se, proč tedy chce Znovu-napojení? Prý si nemůže pomoci, ale pořád na to musí myslet. Dokud to nepodstoupí, nebude mít klid. Zajímavá odpověď! A důkaz, že naše podvědomí ví víc než naše vědomí…

Hlavním důvodem, proč přišla na léčení i maminka této paní, byla informace, že to její dceři tak moc pomohlo. Už může vycházet z domova a tolik jí nevolá o podporu. Říkala, že je to minimálně o 80 % lepší. Až teprve, když to spolu začaly probírat, dcera uznala, že to tak bude. 

Pozoruhodné bylo i to, že při Znovu-napojení měla paní A. velké prožitky, což u RL neměla. A následoval velmi zajímavý zážitek z metra. Dostala se do situace, kdy ji oslovil cizí muž a ona se dokázala bez stresu a s vtipnou odpovědí vzdálit z jeho dosahu. Jindy by prý začala panikařit a klepat se a stres by ji úplně paralyzoval. 

Proč se to stalo hned první den?

Někdy lidé potřebují důkaz, že se něco mění. Nastává změna v podvědomí a navýšení vibrací způsobí, že na celou situaci máme jiný náhled. Odlišně reagujeme a cítíme, že něco je jinak, i když nedokážeme přesně říct, co to může být. Dalším důvodem bývá to, že se stáváme přitažlivějšími. Energie srdce se rozšiřuje a působí do větší vzdálenosti než dříve. Lidé mají podvědomou potřebu být alespoň v našem energetickém poli, kde cítí tyto energie a je jim tam dobře. Mnoho lidí se zbavuje strachu a vstupuje do transformace…