Zmenšení nádoru

Občas se ještě setkám s otázkou, zda léčení působí na tuto konkrétní nemoc nebo problém. Odpověď je jednoduchá: je dobré nic neočekávat. Dovolte si ten luxus, že budete sledovat, kde léčení opravdu potřebujete. Je možné, že se projeví tou nejlepší formou jako u paní, která potřebovala jako první řešit zdravotní problém. Avšak pokud tomuto procesu, který pokračuje ještě několik měsíců po léčení, dáte šanci, může vám to přinést mnohem víc…

Děkuji paní Veronice, že mi dovolila zveřejnit její zdravotní stav. Máme velkou radost, že se léčení projevuje způsobem, který si přála.

E-mail od paní Veroniky

Dobrý den, chtěla jsem se s Vámi podělit o dnešní zážitek. Před měsícem mi byl diagnostikován nezhoubný nádor prsu.

Ihned jsem u Vás prošla rekonektivní léčbou. V úterý 28.4. jsem měla nastoupit na operaci pro odstranění nádoru. Dnes jsem šla na kontrolu, aby si doktor mohl označit místo, kde se nádor nachází, a hmatem ho nemohl nalézt.

Byla jsem poslána na kontrolní UTZ, kde se ukázalo, že nádor se o polovinu zmenšil. Operaci zrušili. Za měsíc mě čeká kontrolní vyšetření. Tak pevně věřím, že zcela vymizí. Děkuji a těším se, až u Vás budu moci podstoupit znovunapojení. Veronika B.

Za další dva měsíce mi napsala její maminka. Veronika je v pořádku. Minulý týden byla na kontrolním ultrazvuku a zase se to trochu zmenšilo. Jsem moc ráda, že nemusela na operaci.

Jak je to možné?

Pokud se změní energie v těle, přitahujeme si jinou realitu. Když dokážeme udržet nebo raději navýšit vibraci, můžeme se stát tvůrci své nové reality. Můžeme své tělo léčit sami. Můžeme se svým vědomím pracovat tak, aby to přinášelo užitek nám i všem kolem nás.

Je těžké navyšovat vibrace, pokud jsme ve stresu. Je těžké říkat svému nemocnému tělu, že je zdravé, když se tak necítíme. Ale když pochopíme nepsané zákony, snaha se vyplatí. Existují postupy, jak svou mysl zaměřit způsobem, který nám uzdraví tělo i život.

Jedním z nástrojů navýšení energií je frekvenční léčení. Energie nastaví rovnováhu v těle a odstraní nesoulad mezi mozkem a imunitním systémem. Na psychoemocionální úrovni dochází ke zlepšení a tím se odstraní stres, který blokuje imunitní systém.

Rekonektivní (frekvenční) léčení nás navrátí do přirozeného stavu rovnováhy za pomoci energie složené ze světla a informace. Působí v rovině příčiny a tím odstraní následky v rovině mentální, emocionální i fyzické bez nutnosti znát diagnózu. 

Většina lidí je schopna tyto silné energie okamžitě cítit a zažívají při léčení individuální prožitky. Lidé se po léčení cítí spokojení a šťastní.