Transformace

V této zvláštní době, kdy nevíme, co bude zítra, mě potěšila paní, která byla na Znovu-napojení před pár měsíci. Opět se potvrdilo, že propojení bodů v těle dokáže se životem udělat velké změny. 

Vůbec nic se nezměnilo, ale vlastně je všechno jinak. Cítím se jinak, vnímám věci nově, nestresuji se. Nebojím se Covidu, a když se náhodou nachladím, moje tělo si s tím velmi rychle poradí. Cítím klid a radost. Mám nádherné období i v této době, kdy z televize vychází jen samý stres. Ostatní mají radost z mé přítomnosti. Říkají, že mi to sluší…

Lidé po Znovu-napojení vyzařují jakousi spokojenost, kterou vnímají i ostatní. Krásně tyto změny naciťují zvířata nebo děti. Energetické pole se rozšiřuje. Vzpomínám si, že se mě po ZN stále někdo ptal, kolik je hodin. V době mobilů to bylo docela zvláštní a brala jsem to jako jakési znamení, že něco je jinak. 

Neshody v práci se urovnaly samy.

Paní Alena už nedokázala vydržet v práci se svou kolegyní. Vztahy se po několika letech zhoršily natolik, že se jí změny projevily i na kůži. Vyrážky, alergie, bolesti hlavy, zad a záněty ledvin. Vzala si dovolenou a přišla na ZN. Říkala mi, že ji práce moc baví a mrzí ji, že bude muset hledat něco nového. Ještě než skončila dovolenou, onemocněla, prý potřebovala očistu, a tak se jí pobyt doma protáhl na několik měsíců. Novou práci nenašla, a když se vrátila do svého původního zaměstnání, zjistila, že je vše jinak. Její kolegyně mezitím dostala nabídku na lepší práci a odešla. V podniku došlo ke změnám. Dostala víc povinností, které stejně dělala za kolegyni, ale hlavně také víc peněz. 

Podobnou zkušenost měla i jiná klientka, která se dostávala do sporu se šéfem a jednou kolegyní. Po Zn zjistila, že se vztahy urovnaly samy a už se hádá jenom kolegyně se šéfem, a ji už nějak vypustili. Po ZN se navyšuje vibrační rovina, a tak je jasné, že už pro ně nebyla zajímavá. 

Urovnávají se vztahy v rodinách. 

Zjistila jsem, že už mě tolik nevytáčí můj syn svým zvláštním humorem. Dokážeme spolu mluvit a vztahy jsou nesrovnatelně lepší. Sleduji ho a moje vnímání je jiné. Připadá mi, že i jeho druh komunikace se mění.  

Navyšuje se IQ.

Mozek začíná pracovat jinak. Informace nám docházejí pohotověji, vývoj je rychlejší a neděláme zbytečné věci. Přicházejí lepší myšlenky a nápady. Lidé se daleko lépe rozhodují. Spousta lidí říká, že se jim rozsvítilo a vidí mnohem více souvislostí. Přichází inspirace, co by chtěli v životě dělat, a nějak je to tam samo začíná směřovat. Rozvíjejí se talenty, o kterých neměli ani tušení. Najednou začínají zpívat, malovat, tvořit a hlavně nemají strach pouštět se do nových věcí…