Dárkový poukaz 

Rekonektivní léčení si užijete v klidu svého domova

Dárkový poukaz můžete darovat svým rodičům, partnerům či dětem. 

Rekonektivní léčení se nezaměřuje na symptomy (příznaky), nestanovuje diagnózu ani se nesnaží léčit pouze jednu konkrétní nemoc.

Tímto léčením se odstraní nerovnováha organismu a sjednotí se naše úrovně mentální, fyzické, duchovní a spirituální.

Darovat léčení můžete i v případě, že o tom rodiče, partner nebo děti nevědí.

Proč ?

Více vám zodpovím osobně, ale hlavně z těchto důvodů:

  1. Frekvence se kterými propojím tělo léčené osoby, si sami vyberou ve které oblasti zapůsobí. Působí tam, kde to léčená osoba potřebuje nejvíce. 
  2.  K harmonizaci dochází také na podvědomé úrovni a dobře vím, že jsem své rodině dlouho nedokázala vysvětlit bonusy léčení. Neboť, úroveň nižších frekvencí nedovolí chápat rozsah působení. 
  3. Výhodou je, že obdarovaní neočekávají výsledky a vy můžete sledovat ve které oblasti se navýšení frekvencí podařilo nejdříve. 
dárkový poukaz na rekonektivní léčení

Dárek z lásky 

 Když jsem se poprvé setkala s paní, která si objednala Rekonektivní léčení pro sebe, ale do tiskopisu vyplnila jméno své maminky pochopila jsem, že láska je nejsilnější vibrace.

Jednalo se o léčení na dálku. Když jsme spolu hovořily, řekla mi, že si to rozmyslela, protože maminka potřebuje léčení víc než ona.
Skvělého zadostiučinění se pak tato mladá žena dočkala, když maminka měla silné prožitky a následně kompletně změnila svůj postoj k životu i ke své dceři.

Nejen že se ihned začala cítit lépe, ale sama si od té doby dokázala energie stahovat. Změnily se také vztahy mezi nimi, neboť navýšení frekvencí je více sblížilo. 

Jak začít? 

Pečlivě vyplňte údaje a telefonní číslo, na které mohu zavolat.

Pokud se jedná o dárek vyplňte údaje léčené osoby a vaše telefonní číslo. 

Na váš e-mail přijde faktura a další informace. 

Po připsání platby vás budu kontaktovat a domluvíme vhodný termín.

Dárkový poukaz si můžete také vytisknout.